בועות למען כדור הארץ

סודהסטרים, חברת המים המוגזים המובילה בעולם, משיקה היום, לרגל יום כדור הארץ, קמפיין עולמי ומכריזה: חסכנו שימוש ב- 5 מיליארד בקבוקי פלסטיק חד פעמיים במהלך 2022* על ידי צרכנים ברחבי העולם. הקמפיין יעלה בדיגיטל ובערוצי הסושיאל של המותג בקריאה להצטרף לצרכנים שכבר חוסכים, ולהמשיך ליצור את השינוי ולסייע במאבק להפחתת פסולת בקבוקי פלסטיק חד-פעמיים.

החיסכון של 5 מיליארד בקבוקי הפלסטיק החד-פעמיים, התאפשר בזכות הצרכנים הרבים שהשתמשו בסודהסטרים בשנת 2022 ועברו לצרוך משקאות בבקבוקים רב-פעמיים. כמו כן, החל משנת 2022, עד 25% מחלקי הפלסטיק במכשירים מהדור החדש של סודהסטרים מיוצרים מחומרים ממוחזרים. בנוסף, החברה חסכה 11 טונות של פלסטיק על ידי שימוש חוזר בשקיות ניילון בקווי הייצור שלה והקטינה את פסולת הפלסטיק בתהליכי הייצור ביותר מ-20% באותה שנה , דבר הממחיש את הדבקות במשימת המותג להצלת כדור הארץ.

מנכ"ל סודהסטרים העולמית, אייל שוחט, אומר: "הצלחנו לחסוך שימוש ביותר מ-5 מיליארד בקבוקי פלסטיק חד-פעמיים בשנה האחרונה. זהו הישג אדיר, שמממש את החזון של סודהסטרים לשנות את הדרך בה אנשים ברחבי העולם צורכים משקאות מוגזים, על ידי השראה לעשיית טוב יותר. כמו בסלוגן שלנו Push for Better, אנו מעודדים אנשים לעשות בחירות טובות יותר לא רק עבור עצמם, אלא גם עבור כדור הארץ. החברה גם הצליחה לצמצם במהלך 2022 כ- 82 טון קרטון ו-21.6 טון נייר במוצרים ובאריזה שלה לייצור מים מוגזים ב-2022."

שלומי בכור, מנכ"ל סודהסטרים ישראל, מוסיף: "סודהסטרים ישראל ממשיכה לתמוך בפעילות למען עולם טוב יותר. החל משנת 2022, כל אריזות המכשירים של סודהסטרים בישראל ניתנות למיחזור מלא – באמצעות קרטון ושקיות ניילון הניתנים למחזור, ובקבוקי הטעמים שלנו מיוצרים מפלסטיק ממוחזר (rPET) הניתנים למחזור חלקי. זהו צעד נוסף במאבק של סודהסטרים למען עולם בר קיימא."

ביום שבת ה- 22.4 יצוין ברחבי העולם יום כדור הארץ. ביום חמישי הקרוב תקיים סודהסטרים פעילות סביבתית במספר מוקדים מרכזיים ברחבי הארץ – בתחנות הרכבת אשדוד ובאר שבע, בקניון G כפר סבא ובחצר השוק בכפר סבא בנוכחות ראש העיר רפי סער. מאות עובדי המטה והמפעלים בישראל, יאספו מהעוברים והשבים בקבוקים חד-פעמיים שיועברו למיחזור ויחלקו בקבוקי סודהסטרים רב-פעמיים. 

View Comments (0)

Leave a Reply

דילוג לתוכן