כרבע מההרעלות בקרב ילדים נגרמות מאקונומיקה

האם אתם יודעים כמה עמודי גוגל יש על הרעלות מחומרי ניקוי?
אנחנו מצאנו מאות, על ילדים שבולעים חומרי ניקוי, הרעלות מאקונמיקה, שימוש מוטעה ועוד מאות אם לא אלפים של כותרות.
ואם נעמיק נמצא עוד אלפי עמודים על נזקים לטווח ארוך שנובעים משימוש בחומרי כמו אקונומיקה (משרד הבריאות מציין שאקונומיקה יכולה לסרטן אחרי מגע עם חומרים אורגניים כאלה ואחרים), מסירי שומן וכד'.

מתוך אתר בטרם

השוק מציעה כיום מגוון פתרונות ירוקים, לכאורה בריאים ולא מזיקים אבל רק לעיתים רחוקות הדבר נכון, לא תמיד היצרן מציין את כל הרכיבים, אבל יותר מזה, לעתים המוצרים הירוקים כלל לא מתאימים כי לא מעט אנשים פשוט אלרגיים עליהם, או לא מספיק יעילים.

מה אם הינו מספרים לכם שמהיום אפשר לבצע חלק גדול מעבודות הניקיון רק עם מים. אני מניחה שהייתם מרימים גבה ושואלים איך זה בכלל אפשרי?
לאחרונה הושק בארץ EffectiveO, מוצר בעל פטנט חדשני מוכח בטכנולוגיית היהלום ההופך מי ברז שלכם למי אוזון, שהם אפקטיביים ביותר לניקוי ,חיטוי ולנטרול ריחות לא נעימים בבית, במשרד, בגני ילדים ,ועוד.
משתמשים במי אוזון כבר כמה שנים רבות, מי אוזון ידועים כמחטה טבעי ויעיל מאוד, בשנת 2001 שימוש במי אוזון לחיטוי דברי מזון כמו פירות וירקות קיבל אישור של FDA.
אבל רק בשנים האחרונות המדענים הצליחו להמיר מים למי אוזון בבקבוק קטן ונוח לשימוש. והמוצר הפך לתחליף אולטימטיבי לאקונומיקה, מוצרי ניקיון שונים על בסיס חומצה או יסוד.

עוד יעבור זמן לפני שהמוצר יצליח להחליף את כל החומרים הכימיים אצלנו בבית, אבל הן לפי דברי היצרן והן לפי המחקרים הבלתי תלויים אפקטיב O הינו פתרון יעיל, איכותי ובלתי מזיק לניקיון.
אם נדבר על המחיר, המחיר לא זול כלל, יחד עם זאת עם עליות המחירים על מוצרי ניקיון, זה מוצר שבטווח הארוך יחסוך לכם לא מעט כסף.

היצרן מתחייב שהמוצר משמיד 99.9% מהחיידקים ב 30 שניות יעיל כנגד חיידקי אי קולי, סלמונלה, ליסטריה  ועוד. ובנוסף מנטרל ריחות לא נעימים של סיגריות, שתן, צואה גם של בעלי חיים באופן טבעי, ללא שימוש בחומרי ניקוי המוכרים ,שבאינטראקציה עם השיירים האורגניים הופכים לרעילים. יותר מזה המוצר אינו רעיל, ואינו מזיק לבני אדם ולבעלי חיים.

See Also

אישורי הפטנט

אם תרצו, לטעמי היתרון הכי גדול של המוצר הוא השמירה על הילדים. כולנו ערים לכך שילדים קטנים וגם הגדולים הם הנפגעים הכי גדולים מבליעת חומרים רעילים, לעיתים בגלל שלא סגרנו את האריזה היטב, לפעמים כי בניסיון לחסוך מקום העברנו את האקונומיקה לבקבוק מים מינרליים ולעתים סתם בגלל טעות מצערת.

על EffectiveO ניתן ללמוד עוד באתר הבית של היבואן
https://www.effective-o.com/
למידע נוסף ניתן להתקשר ל 09-8985962

View Comments (0)

Leave a Reply

דילוג לתוכן