במבה כוכבים – תביאו משאלה!

אסם-נסטלה, מובילת שוק החטיפים בישראל, משיקה מהדורה מוגבלת ומיוחדת לפתיחת עונת החורף של החטיף הנמכר והאהוב ביותר בישראל: במבה כוכבים.

כל אדם, בכל גיל, עוצר מפעם לפעם לכמה רגעים, מביט אל השמיים ומביע משאלה שעל ליבו. הרגעים הללו מלווים בתחושת תקווה ואופטימיות עם אמונה שהמשאלה שלהם תתגשם. במבה רוצה להעניק אותה תחושת אופטימיות ותקווה שבהם נעצור לכמה רגעים, נביט אל הרקיע ונביע משאלה.

במבה כוכבים, אשר יושק החל מאוקטובר, הינו הבמבה הקלאסית בצורת כוכבים. המהדורה המוגבלת מקנה חוויה סנסורית ייחודית לאוהבי הבמבה בכל הגילאים והמינים. 

זוכרים ?

אסם-נסטלה התחילה את שנת 2021 עם השקה ייחודית של במבה לבבות. ההשקה לוותה במהלך מוצלח שחיבר את הצרכנים לרגעי החום והאהבה הישראלית שהם ערכי מותג במבה. 

See Also

עינת מוסקוביץ, מנהלת תחום החטיפים באסם – נסטלה: "בחורף הזה, אנו באסם-נסטלה מזמינים את הישראלים להנות מרגעי אופטימיות ותקווה עם במבה בצורת כוכבים. דאגנו להתאים גם את נראות האריזה לצורת כוכב, ועל ידי כך להעביר מראה קסום, שמיימי ופוד-אפילי מאוד. זאת במטרה להגביר את ההתנסות בחוויה המהממת הזו. אנו בטוחים שהמוצר יעלה חיוך על פניהם של אוהבי הבמבה בכל הגילים ויהפוך את החורף לנעים, מחבר וחמים הרבה יותר". 

במבה כוכבים באריזת 60 גרם ו-80 גרם: כשר פרווה – בד"צ העדה החרדית, רבנות ראשית קריית גת וניתן להשיג בכלל השיווק.

View Comments (0)

Leave a Reply

דילוג לתוכן