קחי כוס יין ותהיני

בלב ליבה של עיר הבירה, במדרחוב השוקק של שלומציון המלכה מול  קניון ממילא תופתעו לגלות בר יין ייחודי שיגרום לכם להרגיש שהגעתם לפרובאנס . ואכן, את ההשראה להקמת 'יין וחברים' קיבלו שני חברים ראובן אדם ושמואל כהן  מביקור בברי יין בדרום צרפת , ביקור שהביא אותם למסקנה שצריך בר כזה גם בירושלים.

אדם מגיע מתחום משאבי האנוש וכהן עורך דין במקצועו שניהם עוסקים באנשים בצד הרציני, החליטו להקליל את האוירה בעזרת יין, והרבה.  הם החליטו לשתף את העולם, או ליתר דיוק את העיר ירושלים – בחוויה אמיתית של שתיית יין, ולא רק ברכישת כוס או בקבוק בבר.

'יין וחברים' הביא קונספט חדש שבעיר טרם הכירו והוא – רכישה של בקבוק יין במחיר חנות ותשלום דמי חליצה סמליים (15 ₪ על הבקבוק הראשון בלבד) . כך לשבת על בקבוק יין משובח במחיר משתלם ואפילו לרכוש בקבוק (או שניים) הביתה.

במקום מוצעים  מעל  ל-300 סוגי יינות ייחודיים מהארץ והעולם שנבחרו בקפידה. ואלו שפחות מתמחים בתחום   יוכלו לקבל הכוונה  והדרכה איזה יין לרכוש. ניתן למצוא יינות ישראליים (בין היתר מיקב לוריא, יקב ויניה ממוריאס  ויקב זאוברמן היוקרתי) ויינות מאיטליה, צרפת,  ספרד ,  דרום אפריקה וארצות נוספות- כולם כשרים. עם היין בא התאבון ולכן ניתן להזמין מגשי גבינות ומנות דליקטס  בכמות נדיבה ושופעת, ומי שרעב במיוחד יוכל לבצע  הזמנה שלארוחה מבית הקפה 'קפית'  הסמוך .. בנוסף, המקום מציע בירות וקוקטיילים.

See Also

ב'יין וחברים' אין לקוחות אלא כמו שם המקום, חברים. ומי שמגיע אפילו לביקור חוזר שוב, שכן מדובר בחוויה של ממש המאפשרת ליהנות משתיית יין איכותי במחיר משתלם עם אווירה של חו"ל והרבה שמח מסביב, במדרחוב שוקק החיים בלב ליבה של עיר הבירה.

View Comments (0)

Leave a Reply

דילוג לתוכן