מותג התכשיטים YVEL משיק בוטיק POP- UP במלון ריץ-קרלטון הרצליה

Yvel – מותג תכשיטי היוקרה הישראלי, אשר נוסד לפני כ-40 שנה ע"י אורנה ואיציק לוי, משיק בוטיק פופ-אפ חדש,  במתחם מלון ריץ-קרלטון, הרצליה.
מותג YVEL מתגאה בהיסטוריה עשירה של ייצור תכשיטי יוקרה כחול-לבן. זוכה פרסי עיצוב בינלאומיים עם הכרה עולמית ביצירותיו הייחודיות.

בוטיק הפופ-אפ , מציג קולקציות יוקרתיות לשנת 2023 של המותג, חלקן יימכרו בלעדית בבוטיק שבמלון ריץ-קרלטון, הרצליה. הקולקציות משלבות בתוכן יהלומים טבעיים, אבני חן יקרות ותכשיטי זהב.

בועז אלעני מנכ"ל מלון ריץ-קרלטון, הרצליה, מסר כי “אנו שמחים לחבור למותג התכשיטים היוקרתי Yvel, שקנה לו שם בכל העולם, בזכות יצירות האומנות שלו. כחלק מחווית היוקרה, אותה אנו מעניקים לאורחי המלון.

השקת בוטיק הפופ-אפ החדש, עם קולקציות בלעדיות שימכרו אצלינו בריץ-קרלטון הרצליה,  תעניק לאורחי המלון ולמבקרים, ערך מוסף של עניין, בעולמות תוכן מקבילים"

See Also

אורנה לוי  מבעלי מותג YVEL  מסרה כי " אנו שמחים להכריז על השקת בוטיק הפופ אפ החדש הנוכחי שלנו. ל-Yvel מסורת ארוכת שנים של יצירת תכשיטים ייחודיים ויוצאי דופן . אני נרגשת לחשוף את הקולקציות האחרונות שעיצבתי במיוחד לבוטיק החדש,  בריץ- קרלטון, הרצליה  ולהציע חווית קניות יוקרתית לאורחי המלון”. 
ביום הפתיחה נפגשו מנכ"ל מלון ריץ- קרלטון, הרצליה, בועז אלעני עם אורנה לוי בעלת מותג YVEL.

View Comments (0)

Leave a Reply

דילוג לתוכן