מגי אזרזר: "אלוהים! יש עולם בחוץ !"

השחקנית מגי אזרזר פצחה אתמול (יום ה ה 1.5) בהופעה פומבית ראשונה ורשמית מאז לידת התאומות, כשהיא מאופרת בקפדנות ולבושה במיטב מחלצותיה, עם מצב רוח מרומם :"אלוהים, יש עולם בחוץ"! אמרה כשנכנסה כשהיא מוחאת בעצמה כפיים.

מגי הגיעה לרגל השקת סרום ויטמין C של המותג גרנייה, שנערך על גג מלון קרלטון תל אביב שהתקשט לכמה שעות באווירה קייצית תוססת בגוונים של צהוב, ירוק וכתום, עם מנות שף לארוחת בוקר עשירה.

מגי שיתפה וסיפרה: "התאמות נולדו בהפרש של 2 דקות אחת מהשנייה, האחת קופי אבא שלה והשנייה קופי שלי- אבל ביניהן אין כל דמיון". עוד אמרה: "אני בשוק שהצלחתי להגיע בזמן, שהספקתי הכל ושאני נראית נורמלי… בכל זאת….תאומות ואני על 3 שעות שינה בלילה…. ".. עוד סיפרה מגי למשתתפים כי "חופשת לידה זה שקר – אין חופשה ויש המון עבודה! למרות שקותי הוא אב מושלם, ממש אב השנה,  הוא כל כך פעיל שאני לגמרי רק העוזרת שלו….".

בכירי המותג גרנייה בניהם: אילן נקש – מנהל חטיבת מוצרי הצריכה בלוריאל ישראל,  דניאלה פרוסקי שיאון – סמנכ"לית תקשורת וקיימות, ונטע קרצו-נייגר מנהלת התקשורת של המותג גרנייה,  העניקו לאזרזר  את הסרום החדש של המותג וסיפרו לה שזו הפעם הראשונה שהמותג גרנייה משיק בעולם סרום.

בתום האירוע מגי הדגימה לכל האורחים איך מרדימים בייבי בעמידת קנגרו למופת וחתמה בטיפ חשוב ליולדות העתידיות: "אל תקשיבי לכל הסובבים אותך מיד אחרי הלידה. כולם חושבים שהם אנשי דעת ויודעים הכל, וחשוב לשים את הדברים בערבון מוגבל" .

View Comments (0)

Leave a Reply

דילוג לתוכן