מגי בפריז

השחקנית מגי אזרזר נחתה אמש (יום א) בפריז, לרגל ביקור במעבדות מותג הטיפוח הבינלאומי גרנייה, חשיפה חד פעמית וראשונה,  במטרה לקדם את האג'נדה הירוקה של המותג.

מגי  המשמשת  כשגרירת גרנייה בישראל זו השנה השישית,  פגשה אתמול בערב באירוע חגיגי בפריז       את בכירי המותג העולמי בניהם  את נשיא גרנייה -אדריאן קוסקס, לצד 60 שגרירות המותג מ- 14 מדינות בעולם, בניהן: פורטוגל,  אנגליה, גרמניה, קנדה, הונגריה  שוודיה, דנמרק, טורקיה ועוד…. 

האירוע כלל ארוחת ערב  על טהרת 'הירוק', על שולחן אבירים ארוך שכלל קוקטייל ומנות שף שקושטו בסמלי גרנייה בגוונים ירוקים ולבנים.

מגי סיפרה מפריז: "אני בשוק שהצלחתי "לברוח" ל72 שעות מכל השגרה שבבית, ולהיות חלק מביקור כה חשוב בפריז. האג'נדה הירוקה של גרנייה חשובה לי ברמה האישית, וזה משהו שאני מאוד מתחברת אליו ורוצה לקדם. אני שמחה שאני הקול הישראלי פה, שעומד מאחורי מותג עם אג'נדה כה חשובה".

במהלך האירוע מגי פגשה שגרירות  בינלאומיות שסיפרו לה כי נושא הקיימות אצלן במדינה מתקדם בצורה משמעותית, והתעניינו בכל המתרחש בישראל.  בניהן פגשה את שגרירת טורקיה כשבשיחת סמול טוק החמיאה לה על המראה שלה ועל השיער המבריק. מגי בתגובה: "זו סדרת פרוקטיס הייר פוד  כמובן". 

בתום האירוע השיקו בכירי המותג את הטרנספורמציה הדיגיטלית של גרנייה  במסגרתו יוצע כלי חדשני לצרכניות, גם בישראל: התנסות וירטואלית להתאמת צבע השיער בלייב (VTO-VIRTUAL TRY ON), באופן בטוח ויעיל. ניתן להיכנס לאתר גרנייה בכל זמן ומקום, גם בעת ביקור בנקודת המכירה, לנסות ו"למדוד" את צבע השיער באופן וירטואלי. 

View Comments (0)

Leave a Reply

דילוג לתוכן