'אמא יקרה לי'

קניון עופר רמת אביב יזם למען  עמותת ויצו תערוכת צילומים חדשה: 'אמא יקרה לי'  של נשים  מפורסמות המצטלמות עם אמהותהן  במסגרת תרומה לביגודית של ויצו – כל ההכנסות קודש לפעילות ילדים ונשים בסיכון. 

לתערוכה הצטלמו 10 נשים מפורסמות והאימהות שלהן בלוק זהה, שהן לבושות בגדי מעצבים ישראלים. בין המפורסמות שהצטלמו:  הדוגמנית נועם פרוסט ואמה ענת בירן (דוגמנית לשעבר), מור סילבר, שמחה גואטה, שני גולדשטיין, יובל כספית, לירז ברניס, סתיו סטרשקו, רומי נסט, רומי ספקטור ועוד…

התערוכה חושפת את דרך הדומה של אמא ובת אך גם בוחנת את השוני ביניהן ואת הייחוד של כל אחת מהן.  כמו כן התערוכה נותנת את הכבוד והפרגון שמגיע לאמא, שהיא  בדרך כלל האישה הכי החשובה בחיינו. 

התערוכה תלווה במשפטים אישיים של המפורסמות כגון: "אמא שלי תמיד אמרה לי ש...", "למדתי מאמא שלי ש…",  "אני דומה לאמא שלי ב…" ועוד.    

לדברי טלי בראל מנהלת השיווק של קניון עופר רמת אביב: "כחלק מפעילויות למען הקהילה שאנו מובילים בקניון, במהלך השנה והחשיבות שאנו רואים בקידום אג'נדה חברתית, החלטנו הפעם ליזום שיתוף פעולה עם  ויצו  עמותה המנוהלת ומקדמת נשים. פעילות זו משלבת גם חוויה לקהל הרחב וגם את  תרומתם – ערך משמעותי  וחשוב  לנו כחברה". לדבריה: "בתערוכה החדשה אנו נותנים  כבוד לאימהות, הנשים שעיצבו עבורנו את האידיאל  בתחומים רבים וכמובן גם לוקחות מהן השראה בכל מה שקשור לאופנה וסטייל."

התערוכה תיפתח לקהל הרחב ב 10.4.2022 למשך שבועיים עד ה 23.4.2022   בגלריית האמנות בקניון עופר רמת אביב. לצד התערוכה תוצב עמדה מעוצבת שבה יאספו  בגדים כתרומה  לביגודית של ויצו. 

See Also

צלם התערוכה הוא ניר סלקמן

אוצרי התערוכה יואב מאיר וגילי סיון כהן

View Comments (0)

Leave a Reply

דילוג לתוכן