אליאנה תדהר מצטרפת למותג הטיפוח הישראלי LAVIDO

השחקנית המובילה, מנחת הטלוויזיה והזמרת אליאנה תדהר (30) נבחרה לשמש כשגרירה של מותג הקלין ביוטי המוביל בישראל LAVIDO (לבידו). מדובר בפעם הראשונה שהמותג לבידו, מוביל מהליכים אסטרטגייים דיגיטליים עם שגרירה מקומית

במסגרת החוזה תוביל אליאנה את הקמפיינים של לבידו בכל הפלטפורמות הדיגיטליות, תשיק מוצרים חדשים ותככב בפרסום המותג.

לדברי אליאנה תדהר: "בשנים האחרונות נכנסתי עמוק לכל עולם הסקין קר(skin care), ניסיתי המון גישות וכיוונים עד שמצאתי את הדרך הנכונה והמדויקת בשבילי. בזמן הזה גיליתי שהמוצרים שאני הכי אוהבת להשתמש בהם הם מוצרים על בסיס טבעי. זה מרגיש לי נכון לעור שלי והכי קרוב למקור. לדבריה: "לבידו זה מותג שמייצג בדיוק את הערכים בהם אני מאמינה: איכות, טבעיות וקיימות. אני שמחה להצטרף למשפחת לבידו, החיבור בינינו הוא פשוט וטבעי ואין לי ספק שנצליח יחד".

לבידו אליאנה תדהר צילום יחצ

לדברי נעה הירש סמנכלית השיווק של לבידו: "הרבה זמן חיפשנו פנים למותג, כאלה שייצגו לא רק יופי חיצוני אלא גם אישיות שמביאה עימה ערכים דומים לאלה של המותג: יופי טבעי ונקי, קיימות וכבוד לסביבה, ישראליות, צניעות, שקיפות ומשפחתיות. אני מאמינה שזה המסר שאליאנה מעבירה בצורה הטבעית ביותר לכל בית בישראל.  אני בטוחה שאליאנה תרגיש במהרה כחלק ממשפחת לבידו ומצפה לשנה מלאת עשייה והצלחה".

אליאנה תדהר, אחת הכוכבות הגדולות והאהובות בישראל, פרצה לתעשיית הבידור כשהייתה בת 17 ומאז מובילה פרויקטים בטלוויזיה, בקולנוע ובתיאטרון.

See Also

אליאנה שמחזיקה בתואר ״שיאנית הפסטיגלים של כל הזמנים״ לאחרונה כיכבה בסרטו של אבי נשר ״תמונת הניצחון״, שיחקה בתפקיד הראשי בדרמה המצליחה של הוט ״בעלת החלומות״ ואף יצרה וכיכבה בלהיט הקולנוע ״הסיפור שלנו״ יחד עם בעלה לי בירן.

View Comments (0)

Leave a Reply

דילוג לתוכן