התיירים חוזרים! משלחת FIDF נחתה בצפון.

"שנתיים תמימות ייחלנו וחיכינו להגעת תיירים מחו"ל, השבוע זכינו לרגע. לשמוע אנגלית ברחבי המלון זה שינוי מרענן ויותר מכך זה נוטע בנו תקווה גדולה לעתיד הקרוב ולהגעה מסיבית של תיירים לארץ. התיירות הצפונית, נשענת או יותר נכון נשענה עד התפרצות הקורונה על תיירות נכנסת. אנחנו מברכים על כניסת תיירים לישראל וקוראים למשרדי הממשלה להרחיבה בהקדם". ציין עומר פורת מנכ"ל מלון אדמונד. 

מארק מקייסי, מיוסטון טקסס, הגיע לישראל במסגרת משלחת הרכיבה של ארגון ידידי צה"ל בארהב Fidf,  זו הפעם ה-6 במספר וציין: "אני שמח כל כך להגיע שוב לישראל היפה והטובה, ליהנות ממזג אוויר מושלם ומביקור מעשיר ומרתק. ברגע שקיבלנו אור ירוק להיכנס לישראל מיד נרשמתי לקבוצה, למרות הבירוקרטיה, הבדיקות והתו הירוק, התעקשתי להגיע ויחד איתי כל חברי הקבוצה, אנחנו נהנים כל כך ומרגישים בטוחים בהקשר של הקורונה".

משלחת FIDF במלון אדמונד צ. גלעד קרווציק

תמיר אופנהיים, מארגון ידיד צהל בארה"ב שעומד בראש המשלחת הוסיף, "מסלול הביקור שלנו משלב סיורים מודרכים בסובב כנרת, בגולן, בעוז 77, בחרמון במצפה הישראלי, במירון, באוגדה 91 וכל זאת עם  ליווי צמוד של האלוף במיל' נדב פדן,  מנכ"ל הארגוןFidf  בארה"ב, שהשתחרר השבוע אחרי 37 שנות שירות. את הרכיבה מוביל רועי גולדשטיין אלוף ישראל  לשעבר ברכיבה. אחיו עומר גולדשטיין, רוכב מקצועי וחבר בקבוצת הסטרט אפ ניישן, שכיכב השנה בטור דה פרנס, הצטרף גם הוא לרכיבה. היחס שאנו זוכים לו במלון אדמונד  בראש פינה  הוא יוצא מגדר הרגיל, ובהחלט תורם לקבלת פנים נהדרת לתיירים מחו"ל שכמהים לחזור לטייל בארץ".

גם מתחמי המסחר והעסקים הקטנים בצפון מברכים על חזרתם של התיירים מחו"ל. מתי סופר מנהל מתחם  הקניות 'שופינה' בראש פינה הוסיף, "תיירים בראש פינה מוסיפים שמחה ומחזקים את העסקים. אנחנו ערוכים לקליטת תיירים ומצפים לחזרתם לארץ". 

משלחת FIDF במסע רכיבה בצפון ובמלון אדמונד צ. גלעד קרווציק

אוני עמיאל שעומד בראש חברת עמיאל טורס, המתמחה כבר חמישה עשורים בתיירות נכנסת, ציין: "מתווה כניסת התיירים לארץ בקבוצות מאורגנות מבורך מחד אך מאוד מסורבל ומוגבל. חבל שמשרדי הממשלה לא מנצלים את העובדה שישראל ירוקה ומשחררים חלק מההגבלות כפי שקורה ברחבי העולם. ענף התיירות הנכנסת עדיין משותק, תיירים מרחבי העולם מצפים להגיע לישראל אבל בינתיים מקבלים סירוב ובוחרים ביעדים אחרים, זה פספוס גדול, לכלכלת ישראל, לענף ובעיקר לתיירים".

See Also

בתמונות : חברי משלחת FIDF, נהנים בביקורם בצפון, נהנים במלון אדמונד ומכירים את הארץ על גבי אופניים. 

צילום: גלעד קוולרצ'יק  וסטודיו A

View Comments (0)

Leave a Reply

דילוג לתוכן