ג'ו ג'ונאס נבחר לשגריר מותג הבוטוליניום – Xeomin

ג'ו ג'ונאס, הזמר, חבר להקת האחים "Jonas Brothers", השחקן המתחזק חיי משפחה ונישואים עם השחקנית המוערכת, סופי טרנר, נבחר להיות שגריר מותג בוטוליניום טוקסין של ענקית האסתטיקה MERZ , הלוא הוא , Xeomin – קסיאומין !

ג'ונאס הכריז על שיתוף הפעולה עם XEOMIN בעמוד האינסטגרם הרשמי שלו המונה קרוב ל-13 מיליון עוקבים.

בראיון למגזין הביוטי allure על הבחירה שלו לחבור ל-XEOMIN: "קסאומין הרגיש לי מאוד מתאים לשגרת היום-יום שלי. אכפת לי מאוד ממה שאני מכניס לגוף שלי במיוחד כשזה טיפול אסתטי.  ממש הרגשתי שקסאומין זה משהו שאני יכול להרגיש איתו בנוח ושלא יהיה יותר מדיי", הוא מסביר, "כשלא הרגשתי בן אדם אחר (אחרי השימוש בו), זה נתן לי את הביטחון שאני חושב שכולנו רוצים להרגיש כשאנחנו מתבגרים". 

XEOMIN   מיוצר ע"י חברת התרופות הגרמנית MERZ בטכנולוגיה ובתקנים המחמירים ביותר. 

מאז יציאתו לשוק ב 2005 נחשב לחומר הטהור ביותר, נושא אישור   FDA   המחמיר משנת 2010.

משווק ב-73 מדינות בעולם כולל צפון אמריקה ונחשב למותג המוביל במדינות רבות.

Xeomin הינו הבוטוליניום טוקסין הטהור ביותר מאחר שמכיל רק את החומר הפעילBotulinum toxin type A – ללא מעטפת חלבונים ולכן אין חשש מפיתוח נוגדנים   היכולים להוביל לעמידות לחומר.

See Also

העבודה עם Xeomin הנה מדויקת ומותאמת אישית למטופל על פי צרכיו ומקנה גם לרופא וגם למטופל את היעילות ושביעות הרצון המקסימליים.

מחקרים הוכיחו כי הוא יעיל באותו המידה כמו המוצרים המתחרים הקיימים בשוק.

קסאומין מיוצר ע"י ענקית התרופות הגרמנית  מרץ (Merz) –   המייצרת גם את רדיאס- חומר מילוי ייחודי מבוסס סידן, הנמכר ומוביל בכל העולם;  ואת בלוטרו- חומצה היאלורונית למילוי, המאופיינת בהתאמה אופטימלית לאזור המוזרק לתוצאה טבעית ואת מכשיר אולטרה המהפכני למיצוק והרמת העור. משווק בישראל באישור משרד הבריאות ע"י אלפאמדיקס.

View Comments (0)

Leave a Reply

דילוג לתוכן