בונד… ג'יימס בונד

אנשי עסקים, בכירי המשק, מובילי דעת קהל ואושיות אופנה הגיעו לטרום בכורה בישראל של הסרט החדש "לא זמן למות"  של ג'יימס בונד.

בכירי קבוצת רולטיים השיקו את השעון החדש של אומגה במסגרתו השחקן דניאל קרייג חשף לראשונה את השעון החדש  

דודו פולטורק,  מבעלי רולטיים ובכירי הקבוצה, המייבאת ומשווקת את שעוני היוקרה אומגה,   השיקו אתמול בערב (יום ד) את השעון החדש של המותג, מסדרת ג'יימס בונד – במהדורה מיוחדת.  

מימין דודו פולטורק עם משה וירדן פרץ צילום אסף לב

האירוע  כלל קוקייטל יוקרתי, מינגלינג  והקרנת טרום בכורה של הסרט "לא זמן למות", שזהו הסרט ה 25 בסדרת סרטי ג'יימס בונד, במסגרתו השחקן דניאל קרייג חשף לראשונה את השעון החדש של אומגה. 

לאירוע הוזמנו אנשי עסקים, בכירי המשק, אושיות אופנה, ומובילי דעת קהל, שצפו גם בתצוגת השעונים החדשים. 

See Also

דודו פולטורק פתח את האירוע ואמר: "ישראל היא המדינה השנייה בעולם המקרינה את הסרט לקהל הרחב,  אחרי לונדון.   אנו גם השניים בעולם המשיקים את השעון החדש המככב  בסרט". לדבריו: "מדובר בשעון במהדורה מיוחדת, היוצר כבר  באז ברשתות החברתיות ובכלל  ברחבי  העולם מאחר והשעון בולט בנוכחותו המשמעותית בסרט. מושבעי ומעריצי גיימס בונד מודעים לכך שמדובר בסדרה מיוחדת, לישראל יגיעו רק 50 שעונים מ – 007,  וכבר נרשמו בישראל מספר  הזמנות לשעון". 

מימין ארז טל דודו פולטורק וליאור סושרד צילום אסף לב

הגיעו לצפות: אנשי העסקים עתליה שמלצר, ד"ר להבית אקרמן, חן למדן, עו"ד בני דון יחייא,  משה רוזנבלום ורעייתו עו"ד אירית רוזנבלום, דויד בן משה – מנכ"ל קניון רמת אביב, ניר ברקן – מנכ"ל גרנד קניון חיפה, גיא קרן – מנכ"ל עופר קריון, רו"ח מנחם מרדר, שמוליק ארבל – משנה למנכל בנק לאומי, שינו זוארץ – הבעלים של סי דאטה, עמוס לוזון ואירית רחמים, מיקי דיין, השחקנים:  ליאור רז,  צביקה הדר, הזמר משה פרץ ורעייתו ירדן, השף טום אביב, ארז טל עם ביתו שילה,   ליאור סושארד ואשתו טל, יואב לימור, אירה דולפין, מירב מילר, מלכת היופי במיל סלע שרלין, אליסה וייס, שלמור תרוזמן,  ועוד.   

View Comments (0)

Leave a Reply

דילוג לתוכן