אוריינט אקספרס

אמן הקמנצ'ה הבינלאומי מארק אליהו בקונצרט עם הסינפונייטה הישראלית באר שבע בניצוחו של מאסטרו שמואל אלבז 

יום חמישי 30/12/21 בשעה 20:30

המשכן לאמנויות הבמה באר שבע

שמואל אלבז, ניצוח ומנדולינה 

מארק אליהו, קמנצ'ה

יבגני לוויטס, עיבודים לתזמורת 

See Also

קונצרט מוסיקת עולם של הסינפונייטה הישראלית באר שבע בשיתוף פעולה עם אומן הקמנצ'ה הבינלאומי מארק אליהו בניצוחו והשתתפותו של אמן המנדולינה והמנצח, שמואל אלבז. בקונצרט מוסיקת עולם עם לחנים מקוריים של מארק אליהו ובעיבודים תזמורתיים שנכתבו במיוחד לתזמורת הסינפונייטה מאת יבגני לוויטס. בקונצרט יבוצעו יצירות קלאסיות בסגנון צועני, הונגרי ארמני וגאורגי אשר יתמזגו לתוך העולם הקסום של תרבות המזרח. צליליה המשכרים של הקמנצ'ה מתמזגים עם הצליל החם של התזמורת לחוויה מוסיקלית מיוחדת ובלתי נשכחת.

מארק אליהו צילום גבריאל בהרליה

מארק אליהו נחשב לאחד היוצרים המרתקים והמרגשים בתחומו שפועלים היום בעולם. נגן, מלחין ומפיק בינלאומי, שמפליא לנגן על כלי קשת ייחודי בשם קמנצ'ה – בעל אקוסטיקה יוצאת דופן. הוא מופיע בהצלחה רבה ברחבי העולם, קליפים שלו זוכים למיליוני צפיות ועשרות אלפי עוקבים ממדינות שונות. מארק, גדל על ברכי מאסטרים גדולים מתורת המזרח. לצד מתודות והשפעות מערביות, הופעותיו המתפרסות על פני 5 יבשות, הביאו איתם השפעות נוספות כמו מוסיקה שבטית, מוסיקה אלקטרונית ועוד, ויצרו את הסאונד היחודי שלו על הבמה. 

שמואל אלבז, אמן מנדולינה ומנצח  הוא אחד מהמוסיקאים הבולטים והמגוונים בישראל. הוא מופיע כאמן מנדולינה וכמנצח עם כל התזמורות בישראל, כולל התזמורת הפילהרמונית הישראלית . מופיע באופן קבוע בקונצרטים ורסיטלים בארץ וברחבי העולם. שמואל היה הישראלי הראשון שהביא את המנדולינה לקדמת הבמה ככלי קלאסי סולני והוא הבוגר הראשון מהאקדמיה למוסיקה בירושלים בכלי זה. בהיותו יוצר נלהב של מוסיקה עכשווית, הוא ביצע יצירות רבות שנכתבו והוקדשו במיוחד עבורו. 

View Comments (0)

Leave a Reply

דילוג לתוכן