פסטיבל המוזיקה BEON1X הפך לרייב אדיר ומהפכה אקולוגית בקפריסין

פסטיבל המוזיקה BEON1X Open Mind הראשון באורך שני סופ"שים הגיע לסיומו לאחר שמעל 16,000 איש קרעו את הרחבה. הפסטיבל הכין את הקרקע לפרויקט העתידי והשאפתני עוד יותר – BEON1X Art Cluster.

פסטיבל המוזיקה המרהיב BEON1X הגיע לסיום ההשקה שלו לאחר שני סופ"שים בקפריסין עם נתון תקדימי של כ-16,000 מעריצים שהשתתפו בו. הבמה המרכזית הייתה מעוטרת ב-10 פאנלים של תאורה ואפקטים ויזואליים והפתיעה את המבקרים עם תצוגת ה-“La creazione di Adamo” (בריאת האדם). די-ג'ייז ידועים כגון Carl Cox, Boris Brejcha, Jamie Jones, Paul Kalkbrenner live, Sasha & John Digweed, Sven Väth, Deborah De Luca, ChelinaManuhutu, Fatima Hajji, Guy J ואחרים תקלטו במסיבות הענק, והרימו את הקהל עת שזיקוקים האירו את שמי קפריסין. הפסטיבל אירח בסך-הכל 40 די-ג'ייז מצמרת המוזיקה האלקטרונית ואלפי מעריצים וחוגגים. הפסטיבל הכניס בערך 3 מיליון אירו לכלכלת האי.

"השקתו הפנטסטית של פסטיבל המוזיקה BEON1X הייתה ראוותנית עם מופע אנימטרוניקה וזיקוקים, אמנות רחוב ודי-ג'ייז אגדיים שהופיעו בלייב. בסיס המעריצים החל להיבנות כבר מהיום הראשון. שמחנו לשמוע רק משובים חיוביים, הן מהמעריצים והן מהאמנים. כולם העריכו את הליין-אפ שבחרנו ואת רמת הניהול הגבוהה של המתחם. אנחנו זוכים להיות עדים להפיכתו של BEON1X לאחד מפסטיבלי המוזיקה האלקטרונית המוצלחים ביותר באירופה וביבשות השכנות", סיפרו צוות BEON1X.

במהלך הפסטיבל, המארגנים הכריזו על הפרויקט פורץ הדרך BEON1X Art Cluster – פרויקט חברתי-תרבותי בינלאומי ייחודי שפותח על-ידי נציגי אמנות, עסקים ו-IT מרחבי העולם. צוות BEON1X מבטיח לפתח את הפרויקט הזה לכדי קלאסטר האמנות הגדול והמשפיע ביותר באירופה. ביצוע פרויקט ה- BEON1X יהיה מדורג לאורך 5 שנים בין 2022-2027, ובזמן הזה קלאסטר האמנות יהפוך לאחת מנקודות המפגש החברתיות-תרבותיות הגדולות בעולם.

"הצעד הראשון היה ההשקה של פסטיבל המוזיקה BEON1X Open Mind, שלדעתנו התחיל בהצלחה מרובה. הצעד הבא יהיה הכנת הבסיס והתשתית לקלאסטר העתידי – חידוש של אצטדיון ישן ויקב בלימאסול (הדבר ייקח בערך שנתיים) – שיהפכו לגלריית אמנות וחלל ציבורי, ועד סוף השנה הזו, סקירות הנדסיות וטכניות יבוצעו במטרה להטמיע את הפרויקט הסביבתי העתידני לחידוש קו החוף של האי – אדריכלות נוף, חיזוק קו החוף, עצירת שחיקת הקרקע", – הוסיפה טאטא אנדרוז, מנהלת הפרויקט של BEON1X Art Cluster.

See Also

קלאסטר האמנות BEON1X צפוי לכלול את המבנים והסידורים הבאים: פסטיבל המוזיקה Open Mind, פארק אמנות, מרכז אירועים, מעבדות, מספר פרויקטים אקולוגיים ופארקים בוטניים ברחבי קפריסין, טרנספורמציה של שטחים עירוניים, מחנות ומגורי חורף, מספר פרויקטי פיתוח ויוזמות רבות אחרות. הקלאסטר תוכנן על-ידי האדריכלים הבינלאומיים המעוטרים Bjarke Ingels Group. בין היתר, מתוכננת סדרה של יוזמות ירוקות – ייעור מחדש של שטחים שנהרסו בשריפות והתחלה של תרבות ידידותית לסביבה חדשה בקפריסין. בתור התחלה, המארגנים דיווחו כי הם השתמשו ב-1325 שקיות פסולת רגילה ו-647 שקיות פסולת למחזור במהלך הפסטיבל, ולא השאירו כל פגיעה שהיא בטבע הנפלא של האי.

פסטיבל המוזיקה BEON1X Open Mind מתוכנן לחזור ב-24-27 באוגוסט 2023 וכבר מוצעים כרטיסים במכירה מוקדמת!

View Comments (0)

Leave a Reply

דילוג לתוכן