אופנת קיץ עד 70 ש"ח

למרות יוקר המחיה, ועליית המחירים בשוק רשת תמנון  הולכת נגד הזרם ופותחת את מבצעי סוף העונה עם בשורה צרכנית של ממש – כל קולקציית קיץ 2023 עד 70 ש"ח.

רשת תמנון יוצאת במבצע חסר תקדים, בו מכירות סוף העונה הוקדמו בחודש אל מול אשתקד. ברשת תמצאו את כל קולקציית קיץ 2023 במחירים של עד 70 ₪. המהלך של הקדמת מחירי סוף עונה תואם לאג'נדה של הרשת מיום היווסדה, הנגשת אופנה לכל המשפחה במחירים המשתלמים ביותר. 

המותג תמנון, שחגג בחודש מאי 30 שנות פעילות (1993), ביסס את מעמדו כרשת עם ה-best value for money. המותג ממשיך להציע את המחירים המשתלמים ביותר, עם הורדת מחירים על מבחר ענק של פריטים. המחירים החדשים יימשכו עד גמר המלאי. 

מכנסי אקטיב לנשים ברשת תמנון – 40 שח. צילום אהוד שגב

ברוך ריינר, מנכ"ל ובעלי רשת תמנון: "מיום היווסדה של הרשת, הצענו את המחירים האטרקטיביים ביותר וזאת על מנת לאפשר לכל בני המשפחה להנות מפריטי אופנה ובייסיק במחירים נוחים והגיוניים, מבלי לקרוע את הכיס. הרצון האמיתי הוא להעניק לכלל הצרכנים את האפשרות לרכוש ביגוד אופנתי במחירים נגישים. אצלנו אין אותיות קטנות וסייגים ולא ניפחנו את מחירי הטיקט, כך שהצרכנים יודעים בדיוק כמה ישלמו עוד לפני ההגעה לקו הקופה. אני גאה ברשת וגאה בכך שאנחנו לא נכנעים ללחץ של ניפוח מחירי טיקט. אנו נמשיך להעניק את הצעת הערך הכי אטרקטיבית בשוק האופנה".

See Also

חולצה מכופתרת לגברים ברשת תמנון – 50 שח. צילום אהוד שגב

מחירים לדוגמא:
ג'ינסים ארוכים לנשים וגברים – 60 ₪ בלבד
מכנסי אקטיב לנשים – 40 ₪ בלבד
חולצות מכופתרות לגברים – 50 ₪ בלבד
בגדי ים לילדים  -30 ₪ בלבד
שמלות לילדות – עד 40 ₪ בלבד
מכנסי ברמודה לנשים עד 50 ₪ 
מכנסי ברמודה גברים 40-60 ₪  
מבחר ענק של חולצות T לילדים כולל דגמי ממותגים 3 ב-50 ₪ בלבד .
ועוד..

המבצע בתוקף בכל חנויות הרשת בפריסה ארצית
עד גמר המלאי

View Comments (0)

Leave a Reply

דילוג לתוכן