קסניה טרנטול וטהוניה רבל עושות שופינג בביוטי קייר

רשת הלואו קוסט-  Beautycare (ביוטיקייר), הוותיקה והמובילה בארץ בתחום מוצרי טיפוח וקוסמטיקה במחירי לואו קוסט- נוחתת לראשונה בלב לבו של מרכז הארץ !
בקניון ביאליק ברמת גן.
החנות החדשה ברמת גן, היא החנות ה-27 של הרשת. 

רשת "ביוטיקייר" כבר ביססה את מעמדה כמובילת הלואוקוסט הישראלית הבלתי מעורערת, אשר יודעת לספק את המוצרים האיכותיים ביותר בשקלים בודדים, לצד מענה מיידי לטרנדים עולמיים בתחום האיפור והביוטי. המשמעות של כניסת רשת לואוקוסט וותיקה ומובילה, בימים אלה של יוקר מחייה משתולל, היא לא פחות מדרמטית עבור תושבי המרכז. 

צילום אור גפן

"אין ספק שהלחץ הבלתי פוסק של מאות אלפי לקוחות החברה, המבקשים את המענה של רשת "ביוטיקייר" גם באזור המרכז, היווה גורם משמעותי בכניסה של הרשת לרמת גן", מסביר גולן אלבז, מנכ"ל הרשת.

החנות החדשה בקניון ביאליק רמת גן, מעוצבת על פי המודל החדשני של הרשת, אשר הופך את חוויית היופי למפגש עצמאי ועדכני, אשר מתחבר אל הטרנד העיצובי העולמי של רשתות היופי המובילות. חוויית הקנייה היא עצמאית ומאפשרת התנסות חווייתית, יעילות וחסכון בזמן של הלקוחות. 

צילום אור גפן

מחירי המוצרים בחנות נעים ברובם בטווח שבין 1 ₪ ל 19.90 ₪, ניתן למצוא ברשת מגוון עשיר של מוצרי איפור, קוסמטיקה, טואלטיקה, מניקור ופדיקור, תכשירי היגיינה, בישום וטיפוח לכל המשפחה.

עוד מציעה הרשת מגוון רחב של מוצרי שיער וביוטי חשמליים וחדשניים, כגון מחליקי שיער, פן או מסלסלים, במחירים של כ- 39.9 שקל.

בימים אלה של עליה דרמטית ביוקר המחיה ושל עליות מחירים גורפות בכל תחומי החיים, נשמרת ב"ביוטיקייר" רמת המחירים  הנמוכה, מבלי להצטרף לגל העליות השוטף את ישראל. 

View Comments (0)

Leave a Reply

דילוג לתוכן