טיפים לשגרת טיפוח ידיים

נשים רבות מקפידות על טיפוח אנטי אייג'ינג לעור הפנים. אולם גם כפות הידיים שאינן מטופחות, כשהעור נראה  חסר לחות, מאבד מנפחו, ובעל כתמי שמש וגיל, מסגיר את הגיל האמיתי.
לכן את כפות הידיים יש לטפח בשגרת טיפוח קבועה בדיוק כמו את עור הפנים.

להלן טיפים חשובים של יועצות יופי של המותג לאוקסיטן

  • בשטיפת הידיים יש להשתמש בסבונים בעלי פורמולה עדינה לכפות הידיים. לאחר השטיפה, יש לייבש את כפות הידיים משאריות מים כדי להימנע מיובש יתר של עור הידיים.
  • הקפידי לשלב בשגרת טיפוח כף היד, פילינג עדין, פעם עד פעמיים בשבוע, עבור הסרת תאים מתים מהעור וכהכנה למריחת קרם הלחות.
  • השתמשי בקרם ידיים בעל לחות גבוהה, להזנה של העור ושמירה מפני מפגעים סביבתיים. מומלץ לקרם ידיים אנטי אייגינג לאוקסיטן. קרדיט צילום יחצשים בתיק קרם ידיים שילווה אותך לאורך שעות היום- דאגי להשתמש בו בכל הזדמנות.
  • חשוב להזין בקרם ידיים גם את הציפורניים, במיוחד באזור הקוטיקולה- שכבת העור בבסיס הציפורן המגנה ומספקת לחות לציפורן. מומלץ להשתמש גם בקרם לחיזוק הציפורניים להזנה וריכוך הקוטיקולות, לחיזוק ומראה בריא. 
קרם ידיים אנטי אייגינג לאוקסיטן. קרדיט צילום יחצ

לאחרונה השיק מותג לאוקסיטן קרם ידיים אנטי אייג'ינג בטכנולוגיה חדשנית של סרום ביחד עם קרם, המשלבת בתוכה שני רכיבי הזנה: חמאת שיאה ותכונות האנטי אייג'ינג של שמן האימורטל.

הטכנולוגיה החדשנית של סרום עם קרם, מעודדת ספיגה מהירה של שמן האימורטל בעור הידיים, ומגבירה את תחושת המיצוק של העור. האימורטל, בעל תכונות נוגדות חימצון ואנטי אייג'ינג, פועל כנגד אובדן מיצוק העור ופועל למען גמישותו תוך צמצום נראות הקמטים. 

עיסוי בעדינות של הקרם על הציפורניים, גב כפות הידיים וכפות הידיים, מותיר את הידיים בניחוח עדין ופרחוני של אימורטל לצד תווים פירותיים של תפוח ואפרסק –  העור נראה מוצק וצעיר יותר ובעל גוון אחיד וזוהר יותר. 

See Also

קרם אנטי אייג'ינג אימורטל מורכב מ- 97% ממקור טבעי, ידידותי לטבעוניים, ובתוך שפורפרת אלומיניום ממוחזרת (95%!)

מחיר: 99 ₪ ל-75 מ"ל. ניתן להשיג ברשת חנויות L'OCCITANE
ובאתר www.loccitane.co.il

View Comments (0)

Leave a Reply

דילוג לתוכן