שיתוף פעולה מפתיע – גרנייה ונשיונל ג'אוגרפיק

מותג הטיפוח הבינלאומי גרנייה הכריז בשישי האחרון (1.10) על שיתוף פעולה עולמי עם נשיונל ג'אוגרפיק במסגרתו משיק מהלך עולמי למודעות צרכנים לנקוט צעד ירוק אחד. המהלך נועד לעודד  250 מיליון איש בכל העולם לעבור לצריכה מקיימת. 

מסקר עולמי שערך המותג גרנייה עולה כי למרות ש-81% מהצרכנים רוצים לחיות חיים מקיימים יותר, פחות מ-6% נוקטים פעולות יומיומיות על מנת להגן על כדור הארץ. כתוצאה מכך, חושפים בגרנייה את אבן הדרך הבאה של המותג בנושא "יופי ירוק" עם השקת קמפיין מודעות שיעלה בישראל ובעולם, אשר מוקדש לצריכה בת קיימא. 

צילום: יח"צ

במסגרת המהלך תושק סדרה דיגיטלית חדשה, בהפקת נשיונל ג'אוגרפיק קריאייטיב וורקס
(National Geographic CreativeWorks),  חברת הפקה בעלת מוניטין וותק רב שנים, אשר במרכזה חוקרות של נשיונל ג'אוגרפיק, ישתפו ידע ועצות בנושאי קיימות מרכזיים הקשורים לתעשיית הביוטי ובתחומי הקיימות. זהו צעד ראשון במחויבות חדשה של גרנייה, כחלק מהאג'נדה הסביבתית של המותג, שמטרתה לעודד כרבע מיליארד איש בישראל ובעולם לחיות באופן ירוק יותר, עד שנת 2025.

צילום: יח"צ

הקרנת הבכורה של הסדרה החדשה תתקיים בתערוכת אקספו דובאי 2020, ולאחריה תושק ברחבי העולם.

מחויבות זו של גרנייה, להעלות מודעות לקיימות בקרב 250 מיליון איש, היא מחויבות נוספת מתוך שורה של יעדים שאפתניים עד 2025 שמטרתם להפחית את ההשפעה הסביבתית של כל שרשרת הערך של המותג. בגרנייה תימשך הטרנספורמציה בתחום הקיימות, אך הידיעה ש-80% מטביעת הרגל הפחמנית של שמפו מגיעה משימוש ביתי, מחייבת גם להעלות את מודעות הצרכנים לפעולות שהם יכולים לנקוט. 

התוכן שהפיקו יחד גרנייה ונשיונל ג'אוגרפיק יכלול הסברים על נושאים כגון: פלסטיק ואריזות, צריכת מים ומדע ירוק ובנוסף, יינתנו עצות מעשיות במטרה להעלות את המודעות הצרכנית לקיימות ולעודד אותם לנקוט צעד ירוק אחד בחיי היום יום שלהם.

See Also

החלק הראשון של  הסדרה  ייחשף בתערוכת אקספו דובאי 2020, ויהיה זמין מה – 1 באוקטובר לקהל הרחב  ב- https://www.nationalgeographic.com/garnier-green-beauty עם פרקים נוספים שייחשפו בקרוב.

אדריאן קוסקאס, נשיא גרנייה העולמי מסר: "קיימות יכולה להיות נושא מרתיע והמטרה שלנו היא להנגיש אותה,    עשינו זאת עם המוצרים שאנו מייצרים, כמו שפופרות המשלבות קרטון ממוחזר ומוצרים הניתנים למילוי מחדש,  אבל אנחנו רוצים ללכת רחוק יותר.  באמצעות הסדרה החדשה  של נשיונל ג'יאוגרפיק קריאייטיב וורקס, אנו שואפים לתת לצרכנים  גישה למומחים מובילים ולעצות שלהם כיצד  לחיות חיים יומיומיים ירוקים יותר."

View Comments (0)

Leave a Reply

דילוג לתוכן