מצמוץ מושלם – טבעי, בריא, מודגש

מתי בפעם האחורנה באמת טיפלתם בריסים, ולא אני לא מדברת על הלחמת ריסים או הרמת ריסים.
לשני הטיפולים מטרה אחת לעשות אותכן יפות יותר.
למרות שלריסים תפקיד אבלוציוני חשוב (הגנה על עיניים), אנחנו רואים בהם עוד איבר המחייב התייחסות אסטתית בלבד.
בנות יקרות זו טעות, כי ריסים בגדול לא שונים משיער על ראשכם, טיפולים כימיים כאלה ואחרים הורסים אותם, ובקלות אנחנו מוצאות את עצמנו רצות להלחמה, הרמה, מסקרה מרימה ונכנסות למעגל אין סופי שהורס אחד ממנגונני ההגנה היותר חשובים בגוף שלנו.

חברת רויטלאש בימים אחרונים משיקה בישראל מוצר שמטרתו לטפל בריסים בכל ההיבטים.
גם לשמר אותם כמנגנון הגנה חיוני וכמובן גם להעניק להם יופי שאנחנו כל כך כמהים לו.

החברה פועלת בתחום הקוסמטיקה מזה 15 שנה עם מוצרים פורצי דרך בקטגוריות הריסים, הגבות והשיער ובימים אלה היא משיקה בישראל את המוצר הנמכר ביותר שלה: הסרום לריסים עטור הפרסים  RevitaLash® Advanced  

סרום הריסים RevitaLash® Advanced  הוא מוצר מקורי ובלעדי. פיתוח מדעי של רופא עיניים הרשום כפטנט בארה"ב בזכות אפקט הריסים המעוגלים  The Curl Effect®. 

הסרום משפר את מראה הריסים, מגן בפני שבירה, תוך שיפור הבריאות, הגמישות והחוזק של הריסים.

הסרום כולל תערובת BioPeptin Complex® בלעדית למותג – תערובת פורצת דרך של ויטמינים וחומרים מזינים המחזקת, מעניקה לחות ומייפה את הריסים. 

הסרום בטוח לשימוש. הוא נבחן גם ע"י רופא עור ונבדק קלינית, לא נוסה על בע"ח וקיבל את אישור משרד הבריאות. 

הפורמולה הייחודית של BioPeptin Complex®  עשירה בפנתנול, מטפחת ומחזקת את הריסים באמצעות פפטידים עוצמתיים, ביוטין מועשר ותמצית תה ירוק עם נוגדי חמצון לריכוך וחיזוק הריסים, תוך הגנה מפני נזקים סביבתיים כמו גם נזקים הנגרמים על ידי מוצרי עיצוב לריסים שעלולים לגרום לשבירה.

תוצאות מחקר משתמשים עצמאי שנמשך 6 שבועות וכלל 63 משתתפות:
98% דווחו על מראה ריסים משופר
98% דווחו על מראה ריסים בריא יותר
98% דווחו על ריסים חזקים יותר

RevitaLash Cosmetics נוסדה ב- 2006 ע"י רופא העיניים ד"ר מייקל ברינקנהוף שפיתח את הסרום כדי לעזור לאשתו גייל להרגיש יפה במהלך מאבקה האמיץ בסרטן השד. המקרה של אשתו לימד אותו כמה חשוב לנשים מראה הריסים והגבות. על בסיס מוצר יחיד ומקורי זה נולדה סדרה שלמה של מוצרי קוסמטיקה מדגישי יופי וממוקדי פתרון המחיים את היופי הטבעי של כל אישה.

מוצרי החברה נמכרים כיום ביותר מ- 70 מדינות. החברה מובילה אג'נדה של קידום מחקר וחינוך בנושא סרטן השד ואף תורמת חלק מהכנסותיה ליוזמות בתחום וכך מחזירה למטרה שממנה הכל התחיל.

Ecco Cosmetics  היבואנית והמפיצה הבלעדית של המוצרים בישראל – היא קבוצה הפועלת משנת 1985  ומונה 3 חברות לייבוא, ייצור, שיווק והפצה של תכשירי קוסמטיקה.  


הסרום RevitaLash® Advanced   מגיע ב- 3 גדלים ומחירו החל מ- 218 ש"ח:

  • מארז קטן ( 1 מ"ל) –   מספיק ל- 6  שבועות 
  • מארז בינוני  ( 2 מ"ל) – מספיק ל- 3 חודשים 
  • מארז גדול (3.5 מ"ל) – מספיק ל- 6 חודשים

הסרום מיועד לשימוש פעם ביום. מחקר צרכנים בלתי תלוי שנמשך 6 שבועות בקרב 63 נסייניות, 98% מהן חוו שיפור במראה הריסים ומראה ריסים בריא יותר וחזק יותר.

החברה גם מציעה לקהל לקוחותיה
REVITABROW® ADVANCED סרום-קונדישינר לגבות
סרום הגבות הייחודי שפותח על ידי רופא עיניים, משקם את הגבות ומעלים את סימני ההזדקנות הטבעיים וגם כתוצאה משימוש בחומרים כימיים, תמרוקים, חשיפה לגורמים מזיקים בסביבה ומריטת יתר, ומחזיר לגבות מראה בריא ומלא יותר.מה האפקט של התכשיר?הסרום זוכה הפרסים מבוסס על התרכובת הקניינית שלנו שמשתמשת בטכנולוגיה מדעית מתקדמת תרכובת BioPeptin Complex® שלנו מורכבת מפפטידים, ליפידים, ביוטין, תמצית תה ירוק ועשירה בפנתנול. היא מייצבת ומחזקת את הגבות, מחזירה להן את הברק והגמישות, מגנה עליהן מפני שבירה ומשקמת את הגבות באופן כללי למראה בריא ומלא יותר.

ניתן להשיג בחנות האון ליין שלנו:    https://www.revitalash.co.il/

כותבת הכתבה אינה רופאה והכתבה אינה המלצה רפואית

View Comments (0)

Leave a Reply