מכון המילטון האירופאי מצא כי הקרם לחות של "חוחובה זהב" משפר את מרקם העור ומפחית קמטים

חדש מסדרת 'חוחובה זהב' האורגנית:

קרם לחות אנטי אייג'ינג אורגני לעור הפנים 

המשפר את מרקם העור ומפחית את כמות ועומק הקמטים

מבוסס על מחקר קליני שנערך על ידי מכון המילטון האירופאי 

בו נמצא כי קרם לחות 'חוחובה זהב' הינו אמצעי

 יעיל לטיפול בקמטים!! 

צילום: סטודיו טל אזולאי

סדרת הטיפוח האורגנית של המותג: "חוחובה זהב", משיקה בימים אלה קרם לחות אנטי אייג'ינג לפנים, המשפר משמעותית את עור הפנים ומפחית את כמות ועומק הקמטים.

במסגרת ההשקה נערך מחקר קליני מעמיק,  ע"י מכון המילטון האירופאי, אשר בדק את ההשפעה הישירה של קרם לחות חוחובה זהב על רמת מוצקות וגמישות העור, מבנה הקמטים, אורך, עומק, כמות ונפח הקמטים ועל שטח אזור הקמטים לאחר שימוש רצוף של 28 ימים פעמיים ביום.  

מדובר בקרם לחות אורגני בעל פורמולת אנטי אייג'ינג יעילה המשלבת ריכוז גבוה של שמן חוחובה יחד עם שמן זית ,חמאת שיאה, אלואה ברבדנסיס וחומרים פעילים נוספים אשר שומרים על לחות העור, כמו:  Kalpariane®(קאלפריאן) – חומר אנטי אייג'ינג ייחודי, מופק מתמצית אצה חומה ומסייע למוצקות העור, להזנתו, להגנה מנזקים, לגמישות ולהשבת נפח העור. Emulium® Mellifera (אמוליום מליפרה) – יוצר שכבת מגן רכה וקלילה על פני העור המספקת הגנה מפני זיהום אוויר.

בתוצאות המחקר תועדה ב- 100% מהנבדקים הפחתה במספר הקמטים (הפחתה ממוצעת של 11%) וב- 100% מהנבדקים תועדה הפחתה בשטח הקמטים (הפחתה ממוצעת של 8%). כמו כן, ב- 100% מהנבדקים תועד שיפור במוצקות העור (שיפור של 24%) וב- 100% מהנבדקים תועדה הגברה של לחות העור שעתיים לאחר השימוש במוצר.

See Also

צילום: סטודיו טל אזולאי

עוד תועד במחקר כי ב- 90% מהנבדקים חלה הפחתה בנפח הקמטים (הפחתה ממוצעת של 8%) וב – 80% מהנבדקים חלה הפחתה באורך הקמטים. 

נתון מדהים נוסף הוא ש- 100% מהנסיינים דיווחו שהקרם מפחית את סימני ההזדקנות, משפר את מרקם העור ואת מראה העור ושהעור מרגיש מוצק ורווי לחות. לדבריהם, העור נראה מהודק וצעיר יותר לאחר השימוש במוצר. 

95% מהנסיינים במחקר דיווחו שלאחר תקופת השימוש בקרם, קמטים וקמטוטים נראים באופן מופחת ושבכוונתם לרכוש את המוצר ולהמשיך להשתמש בו. 

לדברי מאיר סייג, רוקח בהכשרתו ומנכ"ל חברת הרבה דרם בעלת המותג חוחובה זהב: "את הפורמולות בסדרת הטיפוח פיתחנו בחשיבה על הפרטים הקטנים. הרכבנו בקרם הלחות את החומרים הייחודים לו אשר יסייעו בהפחתת קמטים ובמניעתם ויעניקו את ההגנה הטובה ביותר שעור הפנים זקוק לו. בעזרת שימוש ממושך ורציף בקרם הלחות, ניתן להגיע לתוצאות מיידיות שהוכחו במחקר."

את קרם הלחות מסדרת הטיפוח 'חוחובה זהב' ניתן לרכוש בבלעדיות באתר סופר-פארם ובסניפי הרשת.
מחיר 179.90 ש"ח

View Comments (0)

Leave a Reply

דילוג לתוכן