כללי הברזל להשגת הישבן המושלם.

קים קיי, אחיותיה וחברותיה, ועוד לפניה – ג'יי לו שניצחה את הטבע, הביאו את בשורת הישבן העגול היפה והחטוב אל קדמת הבמה. מה שפעם היה נחלתן הבלעדית של רקדניות הסמבה בקרנבל הברזילאי, הפך למשאת נפשה של כל אחת – ועדיף – עם כמה שיותר קלאס באפס מאמץ…

טרנד הבריאות והכושר השפיע גם הוא לא מעט על עיצוב הישבן, ובזמן יחסית קצר עם פעילות ממוקדת ואינטנסיבית, כמעט כל אחת יכולה לחטב ולעצב ישבן מורם, עגול, קופצני וקשיח.

בספרי רפואה, הישבן האידיאלי אינו בעל מראה בולט, גבוה ועומד כמו מה שהאינסטגרם לימד אותנו אלא פרופורציונלי לשאר הגוף. ישבן בולט הוא עניין של אופנה אבל מראה עור חלק וישבן חטוב הם תמיד המראה הרצוי.

freepik

רוית וולפסון, קוסמטיקאית מדעית , יועצת לחברת ליראק פריז מעניקה כללי הזהב להשגת ישבן חטוב ואסתטי: 

See Also

  • שרירים– הכלל הראשון לישבן חטוב ובולט – הוא עבודה על שריר הישבן המרכזי באמצעות אימונים: סקוואטים, לאנג'ים וחבריהם.  
  • ניתוחים– הכלל השני – ניתן להיעזר בניתוחים פלסטיים – מילוי הישבן הפך להליך רפואי אסתטי נפוץ ומקובל וישנה עלייה חדה בביקוש למילוי ה"כריות"  בישבן – חוסך המון זמן בחדר הכושר… מדובר בהחדרת שתלי סיליקון או השתלת שומן מאזורים אחרים בגוף בישבן. הבעיה: הניתוחים הללו עלולים לגרום לסיבוכים רציניים וצריך לבחור בדקדקנות את המנתח.
  • תזונה- הכלל השלישי – תזונה נכונה. להקפיד להזין את השרירים באוכל טרי, לא מעובד, הכולל איזון של חלבונים טובים, פחמימות וירקות. 
  • קוסמטיקה -הכלל הרביעי – כדי להחליק ולמצק את העור העוטף את הישבן, לגרום לו להיות חלק, ללא גומות צלוליט וללא עודפי עור – כדאי להשתמש בתכשיר ייעודי לטיפול בצלוליט – אפשר להשתמש בתכשיר ביתי שאינו מצריך מכשור רפואי או הגעה לחדר טיפולים. 
ליראק פריז – בודי סלים – 299 שח צילום אסף לוי

מותג הטיפוח ליראק פריז השיק בימים אלו בישראל תכשיר חדשני: קרם גוף מרוכז מחטב וממצק מסדרת בודי סלים עם פטנט רשום שהוכח במחקרים ונמצא כחידוש היעיל בעולם לחיטוב, מיצוק וטשטוש צלוליט (יעילות שהוכחה פי 20 מתכשירים דומים שקיימים בשוק ) . מועשר בתמצית קפאין וג'ינג'ר ועושה שימוש בטכניקה של הקפאת תאי שומן, הבאתם עד לשכבת העור העליונה ועוזר להם לצאת מן הגוף באופן טבעי כפסולת , בכך יוצר אפקט החלקה, מיצוק וצמצום היקפים לאורך זמן.   

View Comments (0)

Leave a Reply

דילוג לתוכן