הנשק החדש של דר' להבית אקרמן להצרת היקפים!

ד"ר להבית אקרמן, מומחית ברפואת עור, הראשונה בישראל שתשיק טיפול אסתטי חדשני להצרת היקפים ועיצוב הגוף. מדובר במכשיר הנקרא:  SCIZER (סייזר), המיועד לטיפול שאינו פולשני, המסייע לצמצום הורדת שומן עיקש בגוף, באמצעותו משיגים בזמן קצר יחסית מראה חטוב ומעוצב. 

המכשיר החדשני  פועל על אנרגיית אולטרסאונד ממוקדת,  בטיפול מהיר,  במינימום כאב, במקסימום יעילות ונעשה על ידי בקרת קירור במגע המשתמשת באפקט המאלחש את השטח העור של המטופל/ת, ובכך מאפשר העברת אנרגיה בעוצמה גבוהה יותר לאזור הטיפול. השומן שנמס מתפנה מהגוף ולא נוצר מחדש כיוון שתאי שומן לא נוצרים מחדש. זה מה שצריך לדעת.

 הטיפול משיג תוצאות טבעיות בהדרגה, אורך רק כ 15-20דקות, ואין צורך בהחלמה או הרדמה . כל זאת בהשוואה לניתוח להשאיבת שומן הפופלארי בקרב הישראליות. הטיפול חדשני שבאמצעות חימום עמוק תת עורי מצליח להמיס את השומן. 

צילום: יובל חן

טכנולוגיה של אולטסאונד סוף סוף קיימת גם בגוף, מה שהיה נכון עד כה לאזורים קטנים יותר כמו הצוואר. מכשיר סייזר מבוסס על טכנולוגיית אולטסאונד ממוקדת (HIFU) עוצמתית אשר גורמת להרס תאי שומן מקומיים וממוקד באיזור הרצוי לטיפול באופן לא פולשני בעומקים של 9 ו-13 ס"נ מ"מ. תאי השומן עוברים תהליך פירוק באמצעות חילוף חומרים טבעי של הגוף. לקבלת תוצאות אופטימליות, ההמלצה היא על 3 טיפולים בהפרש של 6 שבועות בין טיפול לטיפול. תאי שומן נהרסים לצמיתות לאחר טיפול סייזר בודד. 

אלמנט החימום משיג תוצאות עמוקות יותר, מאחר והטכנולוגיה חודרת עמוק יותר במינימום כאבים. מאחר והקפאת שומן השיפור הוא לא תמיד משיג תוצאות אופטימליות- הסייזר מייעל את הטיפולים לתוצאות מקסימאליות טובות יותר. 

מהלך הטיפול

לפני הטיפול- פגישת ייעוץ עם רופא מומחה,  במטרה להעריך את מידת ההתאמה של המועמד/ת לטיפול סייזר. הרופאה מעניקה למטופלת ייעוץ מקצועי והמלצות להשגת התוצאות. 

ביום הטיפול- אין דרישות מיוחדות מלבד ביגוד נוח, לפנות מהלו"ז 15-20 דקות בלבד. 

לאחר הטיפול- חזרה מיידית לשגרה עם תוצאות שנשמרות לשנים קדימה.

על המיכשור:

See Also

ידית בעלת שטח פנים רחב יחסית מקודמותיה – 25 ס"מ . פולסים מהרים שחודרים לעומק שכבת השומן מחממים אותו וממיסים אותו. מאחר והשטח המטופל מקורר על ידי הידית הגדולה- המטופל/ת לא חשים בעוצמת הפולס. 

מי מתאים לטיפול?

כל אחת ואחד שחשים חוסר נוחות עם נראות הגוף ואזורי השומן העיקשיים בגוף, בטן, ירכיים, ידיים . הטיפול אינו כואב , בטוח ותוצאות שנשמרות לאורך זמן. 

עלות טיפול: 2500 ₪ (מומלץ בן 2-3 טיפולים). 

הטיפול נעשה בקליניקה של ד"ר להבית אקרמן, המנופים 2 הרצליה פיתוח

View Comments (0)

Leave a Reply

דילוג לתוכן