דר אלמן עונה

ישראלים רבים פונים לטיפולים אסתטיים בחו"ל, ניתוחים, הזרקות, השתלות שיער ועוד.
אולי זה המחיר הזול או רצון לשלב חופשה עם איזה מזרק טוב של בוטוקוס או חומצה, אבל לזול יש מחיר ולעתים קרובות אנחנו רואים עוד ועוד ידיעות על ישראלים שחוזרים מחול עם נזקים קשים.
פנינו לדר' אלמן על מנת להבין את התופעה וכמובן את הסכנות.

ניתוחים בחו"ל הפכו לטרנד חזק בישראל, גם הזרקות ואפילו השתלת שיער, מה דעתך בנושא?
טיפולים אסתטיים בחול הינם טרנד חדש הם החלו לפני שנים רבות בתאילנד , מקסיקו ועכשו הכוכב היא תורכיה ,מחיר היא התשובה ,הבחירה לעשות טיפול בחול הוא פה לאוזן אז והיום בעידן הרשתות החברתיות מקסום של טיפולים בחבילה אחת עטופה במחיר אטרקטיבי מאד מושכת , טיפולי שיניים כל הפה בבת אחת , השתלות שיער עם חבילות נסיעה ופינוק , ניתוחים פלסטיים מהירים , נסיעות מלונות ומחיר נמוך מהארץ .
בחירה של קליניקה נעשית בדרך כלל באמצעות מתווכים, פרסומים , רשת המרפאות מפרסמות טיפולים מאד טרנדים , עם תוצאות לפני אחרי, הבטחות של הצלחה מובטחת , ומחיר אטרקטיבי וזה מושך ,ובהכול כלול.
יש לציין שיש מרפאות שהטיפולים מאד מוצלחים והמטופלים מרוצים וגם מפרסמים תגובות אישיות ותמונות .

צילום סם יצחקוב

במידה וכן בחרנו באופציה הזולה בחו"ל, למה אנחנו חייבים לתת את הדעת בבחירת הקליניקה?
נסיעה לטיפול  בחול לצורך אסתטי  יכולה להיות בתנאים טובים מאד ועם צוות איכותי , אך אין המשך טיפול ומעקב , כל ניתוח או פעולה כירורגית  חייבת להיות במעקב רופא  למשך מספר חודשים תלוי פרוצדורה , ואם יש בעיות אין למי לפנות !

מה לא מקבל הלקוח בחו"ל במידה וקורה נזק או אסון חלילה?
במילה אחת מעקב!

תופעה נוספת שקוראת דווקא בארץ היא, רופאים שמגיעים מחו"ל ללא רישיון ישראלי ומזריקים לכל מי שרק רוצה, אשמח לשמוע את דעתך בעניין?
במסגרת של הזמנת רופאים  מחו"ל להדרכה של רופאים  מקומיים  תחת חסות של מרפאה מוכרת כחוק , מרכז רפואי  אין בעיה כי יש אחריות של הרופא המזמין, יש אחריות למטופלים שנבחרו כקבוצת טיפול .
יש מקרים שמגיעים "  עם חומרים מיוחדים מחו"ל , מזמינים לחוג בית " ואז אין לדעת  מי המטפל רופא או לא , האם יש לו רישיון רופא  מומחה , ואז כשיש בעיות של דלקות קשות , עיוותים  לאחר טיפול , אין מי שלוקח אחריות ויש לצערי כל הזמן במדיה תופעות כאלו כשצריך לא להתפתות  למהיר זול וסגנון הכל יהיה בסדר.

מה הסיכונים הכרוכים בעניין?
הסיכונים הם שאין אפשרות " לתקן את הנזק " והיו מקרים של הזרקות של חומרים אסורים עם תופעות לוואי לזמן  בלתי מוגבל .

אילו פתרונות את יכולה להציע לאנשים שפונים לפתרונות זולים יותר בחו"ל?
אין ספק שמחיר הוא אחד המדדים החשובים  בבחירת טיפול , ולכן  חשוב להתייעץ לגבי מי  הרופאים, מה מזריקים  או איזה טיפול עושים , מה קורה אם יש בעיות מי מטפל בבעיה , ולפעמים הזול הופך ליקר מאד , לכן בדיקה מקדימה ולא להתפתות רק לפרסומים  שבמחיר נמוך  התוצאה יכולה להיות הרת אסון , לא כל דבר ניתן "לתקן " כמו תופעות  לוואי של הזרקות סיליקון , שנשארות לנצח, או ניתוחים או טיפולים שהשאירו צלקות צמיתות .

בד"כ טיפולים ללא התערבות כירורגית לא מביאים תוצאות מיידיות ואנשים מחפשים פתרון מיידי לבעיה, מה את יכולה להגיד להם ולמה להם כן לפנות לטיפולים ללא התערבות כירורגית?
טיפולים כירורגיים כמו הסרת נגעים בתמיסות , עשויים להשאיר צלקות , טיפולי טכנולוגיה שלא מתאימים לצבע ומרקם עור המטופלת , שימוש במכשירם הנקנים ברשת וגורמים לנזקים  כי המכשירים פה ובאירופה או ארצות הברית יקרים . ברוב המקרים של טיפולים אסתטיים אין אינסטנט, אפילו הזרקות  שנראות "יפה " זה התחלה של תהליך כי התוצאה היפה מאוחרת יותר . 

See Also

וכמובן מתי כן צריך לפנות לכירורגיה ומה את ממליצה לעשות ?
בטיפול כירורגי  צריך להבין שהתוצאה  לא יכולה להיות במידית, יש הרבה מאד גורמים  לתהליך ריפוי  ואלו לוקחים זמן , טיפול נכון, תחזוקה נכונה , וצוות רפואי שמגבה את התהליך נוטל אחריות ויודע לטפל  בבעיות  .
לכן לפני מחשבה על טיפול אסתטי  חשוב לדעת על הטיפול , מי  הצוות המטפל  , לעשות תיאום ציפיות , לדעת שיש גם   בעיות  ואז לבצע בביטחון את הטיפול  . 

אז לפני שאתם טסים לחו"ל לצורך טיפולים אסתטיים או אפילו פונים למנתח, תבדקו את כל האופציות, אולי יש פתרונות כאן פשוטים יותר ולאו דווקא יקרים מאוד.

שיטת ד"ר אלמן היא פרוטוקול טיפולי מחייב, אשר חל על כל צוות המרפאות שלנו וכולל החלטות ושיטות עבודה המבטיחים שביעות רצון וחווית לקוח איכותית, בטוחה ומותאמת אישית.
רשת ד"ר אלמן היא הרשת היחידה בארץ המבצעת טיפול בהתאמה אישית, הודות לאבחון קפדני, צוות רופאים מומחים ומטפלים מיומנים המשתמשים במגוון טכנולוגיות, המתקדמות מסוגן, לאבחון ולטיפול אסתטי. בזכות שיטת ד"ר אלמן, הלקוחות שלנו נהנים מיעילות טיפול גבוהה ורמת בטיחות מרבית.

https://www.elman.co.il/


                                               

View Comments (0)

Leave a Reply

דילוג לתוכן