תהיי מסנוורת ולא מסונוורת

אופטיקה הלפרין ממשיכה לחדש ולהביא קולקציות של מותגים בינלאומיים, וכעת מתחדשים בקולקציה גדולה, מרשימה ומגוונת של המותג ״POLAROID״, עם למעלה מ-60 זוגות משקפי ראיה ושמש לנשים.

באדיבות אופטיקה הלפרין

כאמור, הקולקציה החדשה של "POLAROID" מגוונת ורחבה כך שכל אחד יכול למצוא בה את הסטייל שלו: צבעוני, שחור לבן, צבעים זוהרים, מסגרות עגולות, מרובעות, דגמים עם קליפון ושילובים של מתכות ופלסטיק כאשר לצד העיצוב תוכלו להנות מאיכות גבוהה ומטכנולוגיות מתקדמות של עדשות וציפויים, הכל כדי להבטיח חווית ראייה מושלמת. בקיצור, חגיגה איטלקית בהלפרין.

POLAROID"", המותג הראשון בעולם שעשה שימוש בפילטר פולרואיד (מסנן קיטוב), המפחית את הסנוור שנוצר כשקרני האור משתקפות במשטחים מחזירי אור (כדוגמת מים, או אספלט), בעדשות משקפי שמש. משנת 1937 ועד היום המותג משקיע בפיתוח תמידי של טכנולוגיית הקיטוב לצד איכות מתקדמת של עדשות וציפויים, הכל כדי להבטיח חווית ראיה מושלמת.

חיה הלפרין, מנכ״לית אופטיקה הלפרין: ״אני גאה ושמחה שמותג העל האיטלקי בחר להשיק את הקולקציה החדשה שלו ברשת אופטיקה הלפרין. כל מי שרוצה להתחדש משקפיים סופר אופנתיות שלא רואים כל יום מוזמן להיכנס לאופטיקה הלפרין ולהנות ממותג העל האיטלקי במחירי הלפרין. אנחנו נמשיך לחדש ולהתחדש עבור קהל הלקוחות שלנו וקוראת לכל מי שלא ביקר לאחרונה ברשת לבוא ולהתרשם מהקולקציות החדשות. בטוחה שתופתעו.״

See Also

להשיג בחנויות הרשת, לרשימת הסניפים כאן

View Comments (0)

Leave a Reply

דילוג לתוכן