סריג גולף סמל לסטייל ואלגנטיות

מסע מרתק בעולם האופנה מגלה כיצד פריטים קלאסיים ואהובים עלינו היום, כמו משקפי שמש, מעילי טרנץ, מכנסי ג'ינס ואף סריגי גולף, קיבלו את חותמת האופנה דווקא מעולמות עבודות הכפיים, הטיסה, הצלילה והצבא.
למשל, סריגי גולף, שכיום נחשבים לסמל של סטייל ואלגנטיות, היו במקור פריט פרקטי לצוללנים, שימשו להגנה על הצוואר במהלך חיבור הקסדה לחליפת הצלילה. לאחר מכן, גילו טייסים את הנוחות והתועלת בשימוש בסריגים אלו במהלך טיסות, ומכאן זכו הסריגי הגולף לפופולריות גם בעולם האופנה הגברי.

H&M

כבר בשנת 1959, הגולף הפך לאחד האלמנטים המרכזיים באופנה בתצוגת אופנה מפתיעה של המעצב הצעיר פייר קרדן, והקולקציה של איב סאן לורן רק חיזקה את מעמדו של הגולף כחלק מהחליפה העסקית. אך הפופולריות הגדולה ביותר של הגולף משני צידי האוקיינוס האטלנטי הגיעה עם הצלחתה של להקת הביטלס.
הגולף הנשי זכה להכרה עולמית בזכות הדוגמנית, השחקנית והזמרת האנגליה טוויגי, ששילבה באופן מרשים פריטי גולף עם חצאיות מיני ונעלי עקב גבוהות.

ללא ספק, כיום, הגולף הוא הפריט החיוני ביותר בארון של כל אישה. הוא זכה לפופולריות רחבה בזכות נוחותו ומראהו האלגנטי. נשים בכל גיל יכולות ללבוש אותו ולהיראות פשוט מדהימות. הגולף הנשי משתלב בצורה מושלמת עם כל סוג של לבוש, החל ממכנסיים, ג'ינסים, חצאיות, קצרות או ארוכות וג'קטים מחויטים. המגוון הרחב של דגמים וצבעים מאפשר לכל אישה ליצור מראה יפה, אלגנטי ומודרני.

AVISHAG ARBEL

YANGA

WRANGLER

FOX

ZUCKER

LEE

GOLBARY

TAMNOON

LEE COOPER

H&O

View Comments (0)

Leave a Reply

דילוג לתוכן