שווה לחכות – מותג OFF WHITE מגיע לישראל

רשת אירוקה, קיבלה את הזיכיון הבלעדי לייבוא ושיווק משקפיי מותג היוקרה האיטלקי OFF WHITE (אוף וויט) – לראשונה בישראל.  

המותג האיטלקי הוקם בשנת 2012 ע"י המעצב האמריקאי וירג'יל אבלו Virgil Abloh , המכהן מ2018 כמנהל האומנותי של קולקציית הגברים של המותג LOUIS VITTON  והוגדר באותו שנה ע"י מגזין הטיימס כאחד מ100 האנשים המשפיעים בעולם. 

OFF WHITE הוא המשך ישיר של פרוייקט שיצרו ביחד קנייה ווסט וורג'יל אבלו כאשר התמחו אצל פנדי. בעקבות הצלחת הפרוייקט, הקים וירגיל אבלו את OFF WHITE שמהר מאוד הפך להיות תופעה בינלאומית ויצר  קטגוריית שוק חדשה "מותג יוקרה לאופנת רחוב צעירה".  

אבלו מצהיר ש OFF WHITE אינו מותג אופנה אלא "פרוייקט אומנות גדול" וככזה הוא משקיע בקולקציות המיוצרות כסדרות ביצור חד פעמיות  לצד שיתופי פעולה מסחריים רבים ביניהם שיתוף הפעולה המפורסם ביותר עם NIKE שהחל ב2017 והשיק עד היום עשרות דגמים (נעלי הג'ורדן 1 שיקאגו בשיתוף אופוייט נמכרים מעל 20,000 ₪)

זאת הפעם הראשונה שקולקציית המשקפיים של המותג מגיעה לישראל. כחלק מתפיסת המותג מיוצרת קולקציית המשקפיים בייצור חד פעמי – הזמנות המשקפיים נעשות אחת לעונה ולא ניתן להזמין מהם יותר. הקולקציה כוללת 8 דגמי יוניסקס  כל דגם בכמה גוונים , ותופץ בלעדית במרבית חנויות רשת אירוקה ובאתר האון ליין של החברה. 

הקולקציה כוללת את הדגם האייקוני  VIRGIL הנושא את שמו של VIRGIL ABLOH  והינו הדגם הראשון שעוצב על ידו. 

See Also

לי אפיק מנכ"ל רשת אירוקה מסרה: "אופ וייט קורא תיגר על מותגי העל המסורתיים ומשנה את תפיסת היוקרה של עולם האופנה כולו. זהו המותג המרגש ביותר שפועל כיום ולא מפתיע שהוא זוכה לאהדה גבוהה כל כך בעולם כולו ובישראל בפרט. הקהל הישראלי אוהב מותגים וידוע בעולם כקהל שמאמץ טרנדים חדשניים במהירות. קולקציית המשקפיים פורצת הדרך של OFF WHITE  כוללת מהדורות מוגבלות של דגמים ייחודיים  המציעים  מראה יוקרתי  לצד בולטות אופנתית ועדכניות ללא פשרות.  "

המותג ישווקו בישראל  במחירים החל מ   1050 ₪   עד 1400 ₪.

View Comments (0)

Leave a Reply

דילוג לתוכן