מותג האופנה COS השיק קולקציית A/W בשבוע האופנה בניו יורק

המותג COS הציג את קולקציית סתיו חורף 2023 בשבוע האופנה בניו יורק
השחקנית יובל שרף הוזמנה ל- FRONT ROW כשגרירת המותג מישראל. 

יח"צ 003 נועם אקהאוס

המותג COS חזר לשבוע האופנה בניו יורק להציג את קולקציית סתיו חורף 2023: מסורת הפוגשת חדשנות וניגודים שונים בתבניות עיצוביות של המותג שעברו אבולוציה ומציגות זווית חדשה בקולקציה.

מסלול התצוגה התעורר לחיים על רקע נהר ההדסון בשקיעה. 
המסלול עוצב בגוון חום עמוק ועשיר, אשר יצר אפקט של ניגודיות אל מול הצורות הפיסוליות שהקיפו את המרחב ולכדו את אורו של הערב.

זרמי אור רכים נשלחו דרך צורות מתכתיות בעוד הדוגמניות צעדו על המסלול והציגו את הקולקציה האלגנטית והעוצמתית עם 43 לוקים על זמניים, ואפשרויות לבוש מיום לערב באיכות בלתי מתפשרת.

בין אורחי השורה הראשונה נצפו האחיות סוקי ואימוג'ן ווטרהאוס, השחקן ג'ושוע ג'קסון ואישתו הדוגמנית והשחקנית ג'ודי טרנר סמית.

 דרך פירוק והרכבה מחדש, נבחנו שיטות חייטות פונקציונאליות, אך חדשניות. הקולקציה כוללת חליפות מכנסיים ומעילים עם כתפיים רחבות באורך מקסי היוצרים מראה בולט ואלגנטי, חליפות סריג בשילוב ברדסים המשלימים את המראה, צעיפים בגזרת אובר סייז ופרטי הייבריד יפהפיים ושימושיים. כמו כן הוצגו בקולקציה, גלימות, שמלות וצעיפים דקים המייצרים הבחנה בין היומיום לערב.

כחלק מתצוגת האופנה, נחשפה לראשונה קולקציית הקפסולה הייחודית COS Atelier, לסתיו חורף 2023. הקולקציה נוצרה בשילוב של עבודת יד וחדשנות, והולידה פריטים בסריגת קרושה ידנית מצמר מוהר  ממקורות ברי קיימא ומעילים מעוטרים בפרנזים עשוי עור משאריות ייצור.

הטבע ממשיך להוות השראה לפלטת הצבעים של העונה, גוונים ניטרליים  לצד צבעי אדמה עשירים עם הדפסים, בעוד הטקסטורות מפגישות ניגודים של מט מול מטאלי ומבריק.

See Also

הקולקציה מושתתת על איכות ופריטים נצחיים שנתפרו בקפידה. תפיסת הקיימות החשובה של המותג באה לידי ביטוי בסריגים עשויים בד צמר ממוחזר וקשמיר, כאשר 92% מהחומרים מהם נוצרה הקולקציה הינם ממקורות ברי קיימא.

את קולקציית סתיו חורף ניתן להשיג בחנויות המותג בקניון TLV ובקניון עזריאלי ירושלים.
קולקציית ה-Atelier הייחודית תושק במספר מצומצם של חנויות דגל נבחרות בעולם
וביניהן חנות הדגל בקניון TLV  בחודש אוקטובר. 

View Comments (0)

Leave a Reply

דילוג לתוכן