מבזק אופנתי כחול לבן: HADAS JEWELRY

מותג התכשיטים הישראלי HADAS JEWELRY של המעצבת והאמנית הדס קוקה קיים מזה כעשור. מותג תכשיטי אופנה ייחודי שמעוצב אחד-אחד בעבודת יד מוקפדת ובטכניקות מיוחדות עם המון ערכים ונשמה שעוטפים אותם, מורכב ממגוון רחב של קולקציות- שלכל אחת סיפור משלה.

"מאז שאני זוכרת את עצמי אהבתי להתעסק באומנות, צבעים, דוגמאות, חומרים שונים תמיד דחפו אותי ליצור. עם כל קולקציה חדשה שאני מעצבת אני חשה ביטוי יצירתי והתרגשות. מרגש אותי לראות ולחוות את התהליך שמציור רעיון והשראה נוצרת קולקציה מוחשית ייחודית ויפה.
מקורות ההשראה המשתנים עם כל קולקציה- פותחים בי את האפשרות לתת לכן להרגיש גיוון, להרגיש מיוחדות ולבטא אמירה ייחודית ואומנותית".

חומרים הקולקציות המגוונות הן תוצר של חקירת חומרים. שילובי חומרים קשים מול רכים, רקמות ובדים על גבי מתכות מצופות זה ועוד- הן לב הקולקציות. השילוב המנוגד בין החומרים יוצר אסתטיקה והרמוניה ומלא אומנותיות וטומן בחובו את הניגודים שמרכיבים את חיינו ערך חברתי חשוב בתהליך היצור של התכשיטים שותפים משתקמים בבריאות הנפש מהמפעל המוגן והמקסים "דרך האומנות" מתוך אמונה שליצירה, לאומנות ולתעסוקה יש יכולת מרפאת.

רגישויות ואלרגיות התכשיטים מצופים בציפוי זהב 24 kוכסף. כדי להתאים את התכשיטים שלי למגוון הנשים היפות והרגישות אני מקפידה שלא יהיה ניקל היכן שהמוט נכנס לאוזן והיכן שהשרשרת מונחת על העור.
באתר מפורט מאיזה חומרים התכשיט עשוי.
את התכישטים המדהימים של הדס להשיג בחנות האונליין : https://hadasjewelry.co.il/
ואל תשכחו לבקר באינסטוש, תנו עוקב ואל תשכחו לקנות @hadas_jewelry_

See Also

View Comments (0)

Leave a Reply

דילוג לתוכן