אוגוסט חם עם ילדים

הורים יקרים, כמה פעמים ביום אתם שומעים משעמם לי!
אז מה תוכלו לעשות כדי להפסיק מצב משעמם לי.
ברור, לצאת וליהנות מאטרקציות ממוזגות ומגניבות.

ילד הנייר – ראדים ויזבארי מופע לילדים – במסגרת תל אביב דאנס 2023
יום שבת, 29 ביולי בשעה 11:30 ובשעה 17:00 סטודיו זהבה וז'אק דלל במרכז סוזן דלל
בעזרת הדמיון, ילד יכול להפיח חיים גם בחפצים יומיומיים פשוטים כמו פיסת נייר. בהופעה שלנו, גליל נייר גדול מצית את דמיונו של המספר הצעיר. בעודו בוחן את החומר הנקי והמזמין, הנייר מספר לו סיפורים בתמונות. המספר נכנס לעולם הנייר ופוגש שם ילד קטן שהופך להיות המדריך שלו. יחד הם יוצאים למסע גילוי אבל במהרה מתחוור להם שבמסע אורבים גם מתח וסכנה.
אגדה לא מילולית זאת, על התפאורה המינימליסטית שלה, מעוררת את דמיונו של הקהל. על הבמה, ראדים ויזבארי, בובנאי ופנטומימאי מנוסה, הופך את הנייר לסצנות מופלאות מעולם האגדות ובאמצעות מחוות, מזמין את הילדים בקהל לגלם תפקיד.

PaperBoy Photo D. Konecny – Radim Vizvary

" Balloon Story " תערוכת ענק של בלונים ומייצגי אוויר
האנגר 11 נמל תל אביב 21.07-31.8.2023
התערוכה הצבעונית של הקיץ: הבלון סטורי תכלול כ-500,000 בלונים מחומרים מתכלים, שיבטיחו חוויה מדהימה לכל המשפחה תוך מחשבה על כדור הארץ ושמירה על הסביבה.
בתערוכה תוכלו לחוות עולמות שונים ומגוונים הבנויים מבלונים. ממתחם הג'ונגל הטרופי, הטיול למרגלות פסל החירות מניו-יורק ומגדל אייפל מפריז, הגיחה לגלקסיה לצד מעבורת חלל באורך 12 מטר, צלילה במנהרת עולם הים ומפגש מרהיב עם תמנון המצולות. 
הקהל מוזמן ללכת לאיבוד במבוך הענקי ועוד שלל הפתעות – בהן מייצגים מתנפחים ואזורים אינטראקטיביים שיאפשרו למבקרים לקחת חלק פעיל בחוויה.

הדינוזאורים באים אירוע של פעם ב 65 מיליון שנה
היכל הטוטו חולון. החל מ20.07 ועד 02.09
תערוכת הדינוזאורים המדוברת בעולם מגיעה היכל הטוטו חולון! ואתם יכולים באופן חד פעמי, להנות ממסע מרתק בזמן .לגלות את העולם, הנופים והיצורים המופלאים שחיו פה בעידן הפרה –היסטורי שהיה ואיננו. עשרות דגמי דינוזאורים בגודל אמיתי (עד לגובה של 12 מטרים!) אשר יתפרשו על שטח של כ2000 מטרים,
התקופות השונות והסיפורים שמאחורי הדינוזאורים מקבלים בתערוכה מימד חדש
ופורץ גבולות, אשר יכניס המשפחות לעולם הפרה היסטורי, יחד עם סימפוניה של צלילים, אורות וצבעים
המשולבים בתערוכה ומאפשרים חוויה רב-חושית ובלתי נשכחת של פעם בחיים .

הדינוזאורים באים קיץ של ענקים קרדיט צילום יח"צ

הנסיך וסינדרלה סרט קולנוע
בבתי הקולנוע ברחבי הארץ
מאז מות אביה, סינדרלה טובת הלב והאמיצה חיה עם אמה החורגת ואחותה החורגת דורה שמתייחסות אליה כמו משרתת. במהלך אחת הבריחות היומיות שלה ליער, סינדרלה מונעת מזוג נערים לצוד חיות בר. סינדרלה לא יודעת שאחד הנערים הוא הנסיך החתיך של הממלכה. הנסיך וסינדרלה מרגישים משהו מיוחד בקשר הקצר שנוצר ביניהם. הנסיך, כמו סינדרלה אוהב לברוח אל הטבע, ומסרב בכל תוקף ללכת בדרך שמתכנן לו אביו המלך. בנשף המלכותי הבא מתכנן המלך למצוא לנסיך את הכלה המיועדת.
בינתיים בביתה של האם החורגת, האם ובתה מתכננות את השתתפותם בנשף, כדי שהבת תנסה לשבות את ליבו של הנסיך. לסינדרלה שמביטה מהצד מובהר שהנשף לא בשבילה ובכל מקרה אין היא יכולה להשתתף בנשף בבגדים הבלויים שלה.
רק שהאם החורגת לא יודעת שלסינדרלה יש כמה חברים שיעשו הכל כדי לשמח אותה.  סינדרלה מקבלת במתנה שלושה אגוזי לוז קסומים. האגוזים יגשימו את כל משאלותיה.

בלש על שמונה ותעלומת האלמנה השחורה סרט מצויר
בבתי הקולנוע ברחבי הארץ
המפקח סאן הוא לא סתם עכביש – הוא בלש רב פעלים (ורגליים) שפותר תעלומות בעולם החרקים, המתקיים ממש מתחת לרגלי בני האדם. לאחר שהצליח לתפוס את אויבו הגדול ביותר – הארבה האדום המפקח סאן עולה על טיסה. פשע חמור מתבצע על הטיסה כחלק ממזימה המאיימת על עולמם של בני האדם והחרקים כאחד! האם המפקח סאן יצליח לתפוס את הפושע האמיתי?

Fool me במדעטק
מדעטק חיפה
 "FOOL ME", התערוכה הראשונה מסוגה בעולם נפתחת הקיץ במדעטק – המוזיאון הלאומי למדע, טכנולוגיה וחלל בחיפה, ולוקחת את המבקרים למסע גילוי מפתיע וחווייתי של המדע, שעומד בבסיס הקסמים המסקרנים ביותר, ונותנת טעימה גם לקסם, שבמדע.
תערוכת"FOOL ME"  – מדע פוגש קסם – החל מ- 15.7.23 במדעטק – המוזיאון הלאומי למדע, טכנולוגיה וחלל בטכניון, רחוב שמריהו לוין 25, חיפה. מומלץ לשריין מקומות ולרכוש כרטיסים מראש דרך אתר האינטרנט במחיר 80 ₪ לכרטיס. מחיר ברכישה ישירה בקופה: 89 ₪ לכרטיס. עד גיל 5 הכניסה חינם. לשעות הפעילויות המדויקות ולשעות הפתיחה יש להתעדכן באתר המוזיאון: https://www.madatech.org.il/

חופשה נעימה!


View Comments (0)

Leave a Reply

דילוג לתוכן