שמונה פרטי חובה שחייבים לקחת לחופשה עם קטנטנים

יוצאים לסופש משפחתי עם פעוט ?
קבלו מאיתנו 8 מוצרים שחייבים לקחת איתכם!

1

ד"ר פישר – אולטרסול קידס ספריי שקוף 50+ – צילום יעל האן

קרם הגנה מהשמש: עם הגעת הקיץ והשמש החזקה, קרם הגנה עם מקדם גבוה הינו מוצר חובה בכל תיק. שימו אותו במקום נגיש גם ברכב, כן גם שם הפעוטות חשופים לקרינה.


2

בייביביס, חטיפים בריאים לילדים

חטיפים לדרך: למרות הארוחה הגדולה לפני היציאה, הילדים תמיד רעבים בנסיעה. חטיפים נגישים ישמרו על רוגע נפשי שלכם ושל הזאטוטים ויחסכו לכם הוצאות מיותרות בתחנות הדלק.


3

דר' פישר מוצרים מוקטנים לנסיעות צילום יעל האן

תמרוקים אהובים: גם אם היעד הוא בית מלון מפואר עם מוצרי טיפוח יוקרתיים, חשוב לקחת עמכם את השמפואים והסבונים המועדפים על פעוטכם, כדי למנוע תגובות אלרגיות או חוסר נוחות.


4

דר פישר מגבונים לעיניים לילדים

מגבונים לעיניים: גרגר חול בעין יכול להרוס יום שלם בים. חשוב לקחת מגבונים לניקוי עיניים שיעזרו להתמודד עם האי-נוחות ולהרגיע תחושות קשות גם מכם וגם מהסובבים אותכם.

5

בקבוק עם פייה מתקפלת מבית NUBY, 45 שח, להשיג ברשתות השיווק המובחרות ובאתר היבואן אינטרסן www.Intersun.co.il, יחצ חול

בקבוק מים אישי: חשוב להבטיח שהילד ישתה מספיק במהלך היום, במיוחד בחום הישראלי. בחרו בבקבוק נוח ומוכר לילד, עם שסתום המונע נזילות.


6

סופר פארם מגבונים לחים

מגבונים לחים: זהו פריט בסיסי והכרחי בכל תיק טיולים. המגבונים מועילים לניקוי מהיר בכל סיטואציה – דבר שכל הורה יודע להעריך.


7

ספר מצפצף לאמבט מבית NUBY, 29.90 שח, להשיג ברשתות השיווק המובחרות ובאתר היבואן אינטרסן www.Intersun.co.il, יחצ חול

צעצועים וספרים: ילדים משתעממים במהירות, גם בימים מלאי פעילות. דאגו לקחת משחקים, צעצועים וספרים שהילדים אוהבים כדי לעסוק בהם במהלך הנסיעה ובמקום היעד.


8

הפתעות ומתנות: לא מובן מדוע, אך ילדים תמיד דורשים הפתעות ומתנות במהלך חופשה. הכינו מראש מגוון מתנות קטנות וביצי הפתעה שיכולים להוסיף חיוך ושמחה לחוויית הנופש הקטן ולכם רוב הסיכויים חיסכון מבורך.

ספרו לנו מה פספסנו ומה עוד כדאי להוסיף.

View Comments (0)

Leave a Reply

דילוג לתוכן