משחקים לזמן איכות שמכניסים את העולם שבחוץ – לתוך הבית

הימים הגשומים לצד נתוני תחלואה גבוהים – פוגשים הורים לילדים אובדי עצות, נעים בין בידודים, למידה משולבת או מסגרות חלקיות ועם הרבה מאוד שעות בבית. פתרונות יצירתיים למשחקים שמביאים את חוויית הבילוי בחוץ לתוך הבית: ערכות באולינג, כדורסל והוקי שולחן, לצד משחקים קלאסיים כמו רמיקוב וקליעה למטרה שיעזרו לכם להעביר זמן איכות משפחתי בבידוד, או סתם ביום שבת גשום

ג'נטלמןרמי אבנים פרימיום מעץ מחיר 299 שח_קרדיט צילום יחצ

ימי הבידוד והשהות הארוכה בבית מביאים לא פעם שעמום והרבה מאוד שעות מסך. למחפשים אחר פעילויות יצירתיות שיעבירו שעות של זמן איכות בפעילות ביתית – משחקים חדשים שישאירו את כולם בצוותא לשעות של משחק משותף וטורנירים אל תוך הלילה. בין המשחקים האהובים שעברו למגרש הביתי ניתן למצוא ערכת הוקי לקליעת דסקיות דרך שער עץ צר, מיני באולינג שולחני שנכנס לכל חדר ולא תופס מקום ואפילו מיני כדורסל שולחני שיבטיח אתגר גם לשחקני כדורסל מנוסים. 

משחקים פאקמן ועוד ג'נטלמןמשחקי וידאו רטרו HDMIמחיר 199 שח_קרדיט צילום יחצ

"בשנה האחרונה, בשל הסגרים והבידודים – שמשפחות בהם ישנם ילדים מתחת לגיל 5 עדיין חוות לא מעט מהם, עלתה קרנם של המשחקים הביתיים", מרחיב טל רז מבעלי רשת ג'נטלמן, "לאור הביקוש הגובר הרחבנו את מחלקת המשחקים של הרשת עם עשרות משחקי חשיבה לכל הרמות, משחקים קלאסיים כמו רמיקוב וקליעה למטרה – שכעת ההורים יכולים ללמד את הדור הצעיר להתמקצע בהם, ומשחקים המוכרים ממשחקיות וממגרשים פתוחים שמגיעים כעת הביתה בערכות שולחניות", מסכם רז.

ג'נטלמן ערכת כדורסל מחיר 79 שח_קרדיט צילום יחצ

החל מ- 59 שח' ועד – 299 שח'

להשיג באתר וסניפי רשת ג'נטלמן

www.gentleman.co.il

View Comments (0)

Leave a Reply

דילוג לתוכן