הדרך הבטוחה לשמור חלב אם!

מותג התינוקות טוליפס המשווק בישראל למעלה מ-20 שנה, המתמחה במוצרים איכותיים המתאימים לתינוקות ולהורים ומלווה אותם מגיל לידה ועד גיל 5, מציג שקיות סטריליות המיועדות לאחסון חלב אם, המאפשרות לשמור את החלב לשימוש מאוחר יותר!

שגרת יומה של האם הטרייה היא לחוצה וצפופה. על כן מחפשת ותרה אחר פתרונות יעילים לייעול זמן. שקיות אחסון חלב עשויות מחומרים בטוחים אשר שומרים על איכות חלב האם למשך זמן ממושך ומאפשרות לאם להשתמש בחלב ששאבה בזמן ובמקום הנוחים לה. הן סטריליות ומוכנות לשימוש מיידי.

שקיות לאחסון חלב אם 20 יחידות מבית טוליפס, 28.90 שח, להשיג ברשתות השיווק המובחרות ובאתר היבואן אינטרסן www.Intersun.co.il, אפרת אשל

השקיות בעלות פס סגירה נוח לסגירה קלה ועמידות בפני נזילות וטפטופים. הן עמידות בפני הקפאה וחימום ומאפשרות לשמור את חלב האם במקרר עד 24 שעות או במקפיא עד לתקופה של כשלושה חודשים. בעת השימוש, יש לרשום את הזמן, התאריך והשם באזור המיועד לכך על גבי השקית, לפתוח אותה בידיים נקיות שעברו שטיפה עם מים וסבון ולמזוג לתוכה את חלב האם ששאבנו. טרם הסגירה יש להוציא את האוויר מהשקית ולהעבירה למקרר או למקפיא. בעת השימוש יש להפשיר את החלב בטמפרטורת החדר או במים חמימים, למזוג לבקבוק התינוק ולהאכילו. המחיר: 28.90 שקלים לחבילה של 20 שקיות. 

See Also

טוליפס- להשיג ברשתות השיווק המובחרות ובאתר היבואן אינטרסן www.Intersun.co.il

View Comments (0)

Leave a Reply

דילוג לתוכן