אמת או חובה – רעיונות לחגיגות שנה אזרחית חדשה למבוגרים בלבד

כאשר העולם נצבע באדום, נסגר בפני הישראלים ואפשרויות הבילוי מתמעטות: כך נערכות הרשתות לחגיגות סוף השנה 

כאשר נתוני התחלואה מגבילים את אפשרויות הנסיעה לחו"ל, התוכנית לסיים את השנה מעבר לים כנראה לא תצא לפועל, וישראלים רבים מחפשים אפשרויות לחגיגת סילבסטר ללא עמידה בתור, חיפוש חניה, מוניות, או יציאה החוצה במזג האוויר הקר ומתכננים בילוי ביתי. הרשתות ואתרי המכירות הבולטים מזהים את המגמה, ומציעים בשונה מאשר בעבר לא מעט אפשרויות חדשות לחגיגות סוף שנה גם בין כותלי הבית

האייפל, הביג-בן, הקרמלין ואפילו טיים סקור יצטרכו כנראה לחכות שנה נוספת. את סילבסטר הקרוב צפויים ישראלים רבים לחגוג קרוב מאוד לבית. אך לאחר שנתיים בהם אפשרויות הבילוי הוגבלו – השתכללו הרשתות, ומציעות כעת לא מעט אפשרויות בילוי גם מבלי לעזוב את הבית. "השנתיים האחרונות הביאו עימן שנוי משמעותי בתרבות הבילוי של הישראלים", מרחיב טל רז, מבעלי רשת ג'נטלמן, "אם לפני הקורונה כל אירוע מיוחד צוין ביציאה למסעדה, לבר או בטיסה לחו"ל – במהלך השנתיים האחרונות מגבלות הקורונה גרמו לישראלים לגלות מחדש את הבילוי הביתי. גם כאשר המסעדות, הברים ומקומות הבילוי חזרו לפעילות, מגמת הבילוי בבית עדיין נוכחת הן בשל שיקולי תקציב והן מתוך שיקולי נוחות". 

משחק אמת או חובה למסיבות ולזוגותמחיר 89 שחלהשיג באתר וברשת חנויות ג'נטלמן_קרדיט צילום יחצ

בהתאמה לבילוי הביתי שנמצא במגמת עליה, כך גם נתוני צריכת האלכוהול הביתי – מצביעים על מגמה דומה. נתונים של Israeli Journal of health policy research מצביעים על עליה של – 40% בצריכת משקאות חריפים, כאשר מתוך אלו אחוז צריכת הבירה עומד על – 47% ואחוז צריכת היין על- 60% במהלך שנת 2020. "נתונים שלנו מצביעים כי העלייה בצריכה מקורה ברכישת חבילות לאירועים קטנים, ברכישת כמויות גדולות תחת מבצעים משתלמים, ואף ברכישת מתנות אלכוהוליות אשר מגיעות אל מקבל המתנה עד לפתח הדלת", מרחיב שחם זגורי, מנהל מחלקת השיווק של פאנקו (Paneco).

אתר פאנקו Paneco_משלוחים מהיום להיום גם ביום שישי 31.12_קרדיט יחצ

לקראת חגיגות הסילבסטר מעלות הרשתות הילוך ומציגות מוצרים חדשים בהתאמה למגמת החגיגה הביתית. רשת ג'נטלמן מציגה השנה קולקציית סוף שנה לבילוי ביתי הכוללת משחקי הימורים, משחקי אלכוהול ואף כאלו המשלבים את שני הדברים גם יחד. בתחום ההימורים מציעה הרשת ערכות פוקר מקצועיות, סט רולטה ובלאק-ג'ק מקצועי, ומשחקים נוספים. בתחום האלכוהול כוללת הקולקציה משחקי חברה משולבי אלכוהול בהם משחק סובב את הבקבוק, משחקי איקס עיגול או רולטה אלכוהוליים ואפילו משחק ג'נגה אלכוהולי המגיע עם 4 כוסות צ'ייסר וכולל משימות המוטבעות בלבנים ומשלבות בין שתיה והומור. בין המשימות: לקיים את המשך המשחק במבטא, או להוציא את הלבנה הבאה בעיניים עצומות. תוסיפו לכך שתיית צ'ייסט לאחר כל סיבוב ותקבלו משחק ג'נגה מאתגר במיוחד. "אחת המגמות הבולטות בשנה האחרונה היא עליה  בביקוש למשחקים זוגיים. גם זוגות שלא מבקרים בחנויות סקס ומחפשים דרך לתבל ולרענן את הערב הזוגי לקראת אירוע מיוחד", מרחיב רז. קולקציית המשחקים הזוגיים של הרשת כוללת סקס-צ'ק עם אפשרויות למשחקים מיניים שונים אותו יוכל בן או בת הזוג לפדות בכל עת, חבילת קלפי חיש-גד לוהטים לגירוד שבו כל הצדדים זוכים, כיסוי עיניים מעוצבים עם כיתובים רומנטיים, אזיקי פרווה צבעוניים, משחק אמת או חובה למשחק כזוג יחיד או בקבוצה ופריטים שובבים נוספים שיתבלו את האווירה.

See Also

משחק שתייה פטיש כוחמחיר 69 שחלהשיג באתר וברשת חנויות ג'נטלמן_קרדיט צילום יחצ

באתר פאנקו ישתפו במהלך החודש הקרוב פעולה עם אפליקציית המוניות 'יאנגו', במסגרתו ניתן יהיה להזמין מ'היום להיום', אפילו ביום שישי ה-31 לדצמבר יום הסילבסטר עצמו, לאספקה עוד באותו היום. גם באתרי המתנות מגדילים את מערך המשלוחים לקראת חגיגות הסילבסטר. לצד זאת יציגו שיתוף פעולה עם מותג היינות האיטלקי עטור הפרסים Voga Italia. הסדרה הכוללת יינות רוזה, פרוסקו פרוט ופרוסקו רוזה ימכרו כולם במבצע שנים ב-150 שח' ומגיעים בבקבוקים שמוסיפים סטייל לשולחן עוד בטרם נפתחו.

משחק מקדים משחקי הזיכרון לזוגותמחיר 69 שחלהשיג באתר וברשת חנויות ג'נטלמן_קרדיט צילום יחצ

לאחר שהוכתרה על ידי גוגל כ"שנת הבושם", כאשר חיפוש אחר בישום הפך לאחת מהחיפושים הבולטים בגוגל שופינג, נערכים באתרי הבישום לביקוש הגבוה, עם אספקה תוך 24 שעות מן ההזמנה "בישום הפך לאחד ממתנות סוף השנה הפופולאריות ביותר בשנים האחרונות", מרחיב ליעד רון יבואן של עשרות מותגי בישום ומבעלי אתר אסנס פרפיום, "לקראת המאורע ובהתאם לרוח התקופה נציג השנה מגוון מורחב של אפשרויות למשלוח ביתי מהיר תוך הדגשת הצעות מכר ייחודיות על הדגמים המובילים ".  

View Comments (0)

Leave a Reply

דילוג לתוכן