האורקל של באמבל

הוולנטיינס ממש מעבר לפינה והרומנטיקה נמצאת בראש סדר העדיפויות שלנו. עבור מי שרוצה להתחבר לאסטרולוגיה ואהבה החודש, מומחית האסטרולוגיה של bumble, אמיליה קווינט, שיתפה את תחזית ההורוסקופ-אהבה שלה לכל המזלות לוולנטיינס הקרוב.

Astrolove הוא טרנד לפיו, אנשים מחפשים התאמה זוגית לפי מזלות. תג סימן המזל, הוא אחד התגים הפופולריים ביותר באפליקציית ההיכרויות bumble. ואלפים הוסיפו את התג הזה לפרופיל שלהם. בישראל, משתמשים שהוסיפו את תג המזל לפרופיל שלהם ראו בממוצע 83% יותר התאמות מאלה שלא.*

Bumble היא אחת מאפליקציות ההיכרויות היחידות שמאפשרות לך להציג את המזל שלך בפרופיל, ואפילו לסנן על פי ההתאמה האסטרולוגית הטובה ביותר עבורך. חדשות מעולות לבני ובנות מזל אריה, שהיו האהובים ביותר ב-Bumble השנה בישראל, וזכו להכי הרבה מאצ׳ים. מיד אחריהם בני ובנות מזל בתולה וסרטן.**

אילוסטרציה bumble

כיצד ייראה הוולנטיינס עבורך, לפי המזל שלך:

טלה | צאי להרפתקה
כשקיימת הזדמנות לצאת להרפתקה, בני ובנות מזל טלה לא יפספסו אותה. זה במיוחד נכון, כשהירח בבית התשיעי, אשר מביא לצורך רגשי לחקור. ונוס ונפטון מסתנכרנים באזור הרוחני שלך בו זמנית, אז מצפה לך חוויה מעמיקה או אפילו קוסמית. נסי שיעור יוגה, קריאת אסטרולוגיה או ערב צפייה בכוכבים עם בן הזוג. כאשר ונוס מיישרת קו עם פלוטו העוצמתי במהלך סוף השבוע, זה יכול להוביל לתובנות משמעותיות.

מזל שור | מצאי את איזון בין אהבה לחברים
בהחלט תהיי במצב רוח לרומנטיקה בוולנטיינס, הודות לירח באזור האינטימיות. אבל עם ונוס ונפטון מתיישרים באזור החברתי שלך באותו יום, זה זמן נהדר לשיחות עמוקות עם חברים. חלקי את לוח הזמנים שלך בין ארוחת צהריים עם החברים הטובים, לערב מלא באהבה עם הדייט לאחר מכן. 

מזל תאומים | שימי את עצמך במרכז
תקופה של מזל טוב. בוולנטיינס, הירח נמצא באזור של שיתופי פעולה ולכן מערכות היחסים במרכז – וגם את תרגישי כך, כי כשיש סנכרון בין וונוס ונפטון את תרגישי את יחסי הציבור שלך באותו היום. בין אם תצייני ערב משמעותי עם בן הזוג או פשוט תעבירי ערב של כיף בקריוקי, יהיה לך המון מה לחגוג. עוד חדשות טובות, ונוס מיושר עם פלוטו המגנטי באזור האינטימיות שלך בסוף השבוע, ומכין את הקרקע לרומנטיקה.

סרטן | התחילי הרגל בריא
בוולנטיינס, כשהירח נמצא באזור ההרגלים שלך, לצד נוגה ונפטון שנמצאים באזור המביא לצורך רגשי לחקור, זה הזמן לנסות לשלב פעילות אקטיבית כחלק מהדייט של עם המאצ׳ מ-bumble. עשו יחד פעילות ספורטיבית, או שבו בבר מיצים מקומי וחלקו שייק טעים. כשהשמש ושבתאי המחויב מסתנכרנים באזור האינטימיות שלך באותו יום, זה רק טבעי שתהיה לך שתרצי לשלב את זה עם מחשבה ופעילות בריאה.

מזל אריה |קחי את ההובלה
לפעמים יום האהבה מרגיש כמו כל יום אחר, אבל השנה, הכוכבים מתיישרים כדי להפוך את שלך למלא באהבה. כשהירח בבית החמישי פלרטטני שלך לצד ונוס המסונכרן עם נפטון באזור האינטימיות שלך, זה מרגיש כאילו את בתפקיד הראשי בסרט רומנטי. עוד חדשות טובות, השמש מתחברת לשבתאי באזור היחסים שלכן בו זמנית, מה שיסייע בכימיה עם הדייט שלך.

מזל בתולה | תתפנקי בבית
הבית הוא המקום שבו נמצא הלב – בעיקר כשהירח בבית הרביעי שלך בוולנטיינס. בין אם את מבשלת ארוחה של חמש מנות, או סתם מתכרבלת על הספה, יכול להיות לך דייט בלתי נשכח מבלי לצאת מהבית. הודות לוונוס ונפטון באזור היחסים שלך, המסתנכרנים עם פלוטו המגנטי באזור הרומנטי שלך, את לא צריכה שום דבר אחר אחד פרט לפרטנר שלך, על מנת להנות מהסופ״ש.

צ. freepik

מזל מאזניים | פיתחי את הלב 
את טיפוס חברתי, ועם הירח בבית השלישי החברתי שלך בוולנטיינס, את רוצה שכולם במעגל החברתי שלך ירגישו אהובים. תחגגי עם חברים, ואז צאי עם הדייט שלך ביום שלמחרת. כשהשמש מתיישרת עם שבתאי המחויב באזור הרומנטי שלך. נוסף על כך, יופיטר בר המזל באזור היחסים שלך מראה לך איך אהבה יכולה להיות כשהיא בשיאה

עקרב | פנקי את עצמך בדייט יוקרתי
אחד החלקים הטובים ביותר של יום האהבה הוא שיש תירוץ להתלבש יפה, וזה נכון במיוחד עבורך השנה בת מזל עקרב. עם הירח בבית השני היוקרתי, פנקי את עצמך ואת הדייט שלך בערב אלגנטי, בארוחה משובחת או טיול למוזיאון. כאשר ונוס על נפטון באזור הרומנטי שלך באותו יום מסתנכרן עם פלוטו המפתה במהלך סוף השבוע, זה הולך להיות זוהר במיוחד.

קשת | הביעי את עצמך
אם חיכית לרגע הנכון לספר למישהו שאת בעניין שלו, הוולנטיינס הזה יכול להיות היום המתאים. אלת האהבה ונוס מיישרת קו עם נפטון המרפא באזור הרגשות שלך, כדי לעזור לך לעבד את הרגשות שלך, השמש מסתנכרנת עם שבתאי הסבלני באזור התקשורתי שלך, כדי לבטא אותם בבהירות. בנוסף, הירח במזל שלך באותו יום מעמיד אותך באור הזרקורים הקוסמי, אז תתכונני לזרוח.

מזל גדי | תנוחי
ביום האהבה הזה, תבחרי במנוחה. עם הירח בבית השנים-עשר המתחדש שלך, את לא צריכה הפקה גדולה כדי לבלות זמן בלתי נשכח עם בן הזוג. יהיה לכם הרבה יותר כיף אם תקחו פסק זמן מהעולם יחד. פשוט דברו על החלומות שלכם. בנוסף, ונוס על נפטון באזור התקשורת שלך, מסתנכרן עם פלוטו במזל שלך מסמן שהדמיון שלך יכול להפיק כמה רעיונות נהדרים.

מזל דלי | התלבשי וצאי לחגוג
כשהשמש ושבתאי הרציני מיושרים במזל שלך בוולנטיינס, את מחויבות לעצמך ולמערכות יחסים התומכות בצמיחה שלך. עם הירח באזור החברות שלך באותו יום, תקבעי עם החברות, ותבלו ערב מחוץ לבית. מכיוון שונוס מסתנכרנת עם נפטון באזור היוקרתי שלך השבוע, להתלבש יפה ולהשקיע בעצמך זה לגמרי סוג של טיפול עצמי.

דגים | תעשי קסם
כאשר ונוס מסתנכרנת עם נפטון, בעל הלב הפתוח, במזל שלך בוולנטיינס, היקום מטיל עליך כישוף אהבה – ואת לגמרי שם. אי אפשר לטעות עם האנרגיה הזו שמעצימה את החגיגה שלך, אז תקשיבי לאינטואיציה שלך ותעשי כל מה שמרגיש לך נכון. עוד חדשות טובות, השמש ושבתאי המקרקע באזור הרוחניות שלך השבוע, מרמזים שהקסם כאן להישאר לטווח הארוך.

* נתונים פנימיים של משתמשי Bumble פעילים בישראל בדצמבר 2022.

** נתונים פנימיים של משתמשי Bumble פעילים בישראל בין ינואר 2022 לדצמבר 2022.

View Comments (0)

Leave a Reply

דילוג לתוכן