הגיע הזמן להגיד לדודה די!!!

חגי תשרי עוד רגע נגמרים, אבל נשארה עוד ארוחה אחת בלבד עם המשפחה.
בין עם אתם עדיין בלי בן הזוג או בת הזוג, או שרק התחלתם זוגיות, האנשים הכי חשובים לכם יציפו אותכם בשאלות מביכות, יחקרו ואף יעשו עלייכם סינגל שיימינג.
איך להתמודד עם הארוחה האחרונה של חגי תשרי בכתבה הבאה.

אילוסטרציה freepik

אפליקציית ההיכרויות הפופולרית, Bumble, ערכה מחקר ומצאה כי תופעת ה"סינגל-שיימינג" גורמת לאנשים להרגיש נשפטים על כך שאין להם בן או בת זוג, בדרך כלל כתוצאה משאלות ודעות בלתי רצויות על חיי הזוגיות שלהם. עבור כמעט 1 מכל 2 (48%) נשים ישראליות, חווית ״סינגל שיימינג״ גרמה להן לא לרצות להשתתף בארוחת ערב משפחתית או באירוע דומה.

"לא נכון! היא באמת שאלה את זה?" אילוסטרציה freepik

המחקר של bumble הראה גם שכאשר מדובר בהערות 'סינגל שיימינג', חלק מההערות המובילות הן:

  • השוואה שלילית  לאחרים שאינם רווקות.ים
  •  נסיון לשדך לך מישהו.י (עם מעט התחשבות במה שאת.ה רוצה) 
  •  אומרים לך שאת.ה בררן.ית מדי וזו הסיבה שאתה לרווקות.

כדי לייעץ לאנשים בתקופה זו של השנה, מומחית הזוגיות של bumble, ד"ר לירז מרגלית, חשפה את הטיפים המובילים שלה לרווקות.ים ולזוגות טריים שיעזרו לעבור את החגים בנחת. הטיפים המובילים של ד"ר לירז לרווקים וזוגות טריים בחגי תשרי:

See Also

"את מאוד בררנית, ככה לא תמצאי חתן…." אילוסטרציה freepik
  1. השתמשו בהומור – המחקר של bumble מראה שכאשר מדובר בהערות על "סינגל שיימינג", אחת המובילות שבהן מדברת על בררנות יתר וזו הסיבה לרווקות. במקום להגיב בהתגוננות, אפשר לנסות בדרך אחרת ולגשת למצב בתגובה הומוריסטית? בדיחה טובה או קריצה יכולה להפיג מתחים ולהפוך את המצב לחיובי יותר.
  2. התמקדו בהכרת תודה – השתמשו בתקופת החגים כהזדמנות לתרגל הכרת תודה על מערכות היחסים שיש לכם בחייכם, בין אם הם חברים, משפחה או מכרים חדשים. הלך הרוח החיובי הזה יכול לעזור לך לנווט ברגעים מביכים.
  3. השתמשו בפיצ׳ר Travel Mode של Bumble במהלך טיסה לחו״ל, זו הזדמנות מצוינת להכיר אנשים חדשים. ב-Bumble, תוכלו ליצור קשרים משמעותיים עוד לפני ההגעה ליעד הבא. באמצעות הפיצ׳ר, תוכלו לשנות את המיקום  לפני או במהלך הטיול –  וכך להכיר פרטנרים פוטנציאליים עוד לפני ההגעה למדינת היעד.
"אנחנו רק חודש ביחד, כן הסקס טוב, חתונה לא עכשיו…." אילוסטרציה freepik

הטיפים המובילים שלד״ר לירז מרגלית לזוגות טריים שמגיעים יחד לארוחת החג:

  1. שמרו על קלילות – הפכו את הפגישה לקז'ואלית ולא לתרחיש רשמי של "פגוש את ההורים". זה יכול לעזור להפחית את הלחץ הן על בן הזוג והן על משפחתכם.
  2. תתמכו אחד בשני – במהלך הפגישה היו קשובים הן לצרכי בן.ת הזוג והן לצרכי משפחתכם. תמכו בפרטנר.ית שלכם בניווט ברגעים שעלולים להיות מביכים, והיו פתוחים למשוב לאחר מכן, כדי לעזור לשפר אינטראקציות עתידיות. למעשה, לאחרונה נמצא במחקר של bumble בעולם, שרוב האנשים (87%) מסכימים שטוב לב ואדיבות הן כעת התכונות החשובות ביותר אצל פרטנר.ית פוטנציאלי על פני תכונות אחרות.
  3. תיאום ציפיות – לפני הפגישה, ערכו שיחה כנה עם הפרטנר.ית על מה הם יכולים לצפות ממשפחתכם ומה המשפחה שלכם עשויה לצפות מהם. 3 מכל 4 ישראלים (78%) מאמינים שלהיות 'כנים וישירים' זה הדבר הכי חשוב בזוגיות.

bumble מאחלת לכל קהילתה בישראל חג שמח ומקווה שעם הטיפים הללו תוכלו ליהנות קצת יותר מהחגים ולא לחשוש מהם כלל.

View Comments (0)

Leave a Reply

דילוג לתוכן