ברבי יוצאת לדייט

במסגרת שיתוף הפעולה Bumble יצרה עולם תוכן בתוך האפליקציה באמצעותו המשתמשים יקבלו הודעות מוטיבציה בזמן שהם מנווטים בחיי היכרויות שלהם. המסרים יגיעו מדמויות כוכבי הסרט המדובר – בארבי וקן המקוריים, שיופיעו באפליקציה. המסרים נועדו לעודד את משתמשי אפליקציית Bumble ולהעניק להם מוטיבציה במהלך ההיכרויות. אחד הפיצ'רים הידועים באפליקציה הוא "מחמאות" או Compliments, ומעניק את האפשרות לשלוח הודעה טרם התקבל ה"מאצ'", התאמה שעוזרת למשתמשים ב-Bumble להיות יותר מכוונים להתחיל שיחות בצורה חביבה וחיובית.

אילוסטרציה יח"צ

וויטני וולף הרד, מייסדת ומנכ"לית Bumble : "אין להכחיש את כוח של טוב לב ביצירת קשרים ומערכות יחסים משמעותיות, ומחמאות (Compliments) היא רק אחת מהדרכים הרבות שבהן אנו מעצימות את הקהילה שלנו להוביל דוגמה אישית ולעשות מהלכים ראשונים משמעותיים יותר", ראינו שגישה זו מובילה לסבירות גבוהה יותר של התאמה ושיחות איכותיות של הקהלילה, ונמשיך לעודד לאדיבות בעשייה שלנו."

קמרון קרטיס, סגן נשיא בכיר, שיווק דיגיטלי גלובלי, Warner Bros. Pictures : "שיתוף הפעולה של Bumble בחוויה הזו הייתה דרך מהנה ויצירתית להציג את כל האישיות של הברביות וקן של הסרט כשהם יוצאים לעולם האמיתי באמצעות האפליקציה, ומביאים איתם את החיוביות הקלאסית שלהם", לברבי ולקן יש מערכת תמיכה חזקה האחד בשניה, ואנחנו נרגשים להביא את זה לקהילה ב-Bumble ולהראות איך זה מתעורר לחיים בסרט BARBIE על המסך הגדול בבתי הקולנוע."

אילוסטרציה freepik

לפי הסקר האחרון שערכה Bumble, שלוש מתוך ארבע (73%)* מהמשיבים.ות העידו על עצמם שקבלת מחמאה (compliment) מבן.ת זוג רומנטי פוטנציאלי גורמת להם להתעניין יותר בפרטנר ו-75%* מהמשיבים אמרו שהביטחון העצמי שלהם עולה כשהם מקבלים מחמאה (compliment). מממצאים אלו ניתן להסיק שבעת שליחת מחמאה ב-Bumble – ישנה סבירות מוגברת להתאמה וגם יש סיכוי גבוה יותר לנהל שיחה טובה.

View Comments (0)

Leave a Reply

דילוג לתוכן