זר פרחים אופנתי במיוחד

פרחים הם סמל ליופי ואסתטיקה של הטבע, והם מציינים רגעים מיוחדים בחיינו בצורה מרהיבה. לפרחים יש את היכולת להביא שמחה ואור בכל מקום וזמן, והם יכולים להתאים לכמעט כל אירוע או הזדמנות. לפרחים יש צורות רבות, והם יכולים להתאים למגוון של מטרות, החל מניחוח יוקרתי ועד לתכשיט מרהיב, תיק מקושט ואפילו פריט אופנתי.

אנחנו מאמינות שכדי ליהנות מזר פרחים, אין צורך לחכות לאביר על סוס לבן (הם לא מבינים רמזים). פשוט צאי ותעניקי לעצמך "פרח" שישקף אותך ויעלה חיוך על פניך.

אם את אוהבת ורדים, את פשוט תתמכרי לניחוח החדש Lumineuse של מותג היוקרה CHLOE. הבושם החדש של המותג לוקח השראה מהוורד שרק נקטף, הוורד מורגש בבושם בכל עושרו ומורכבותו, בשילוב עם המרכיבים הקטיפתיים של יסמין, ליצירת זר פרחים מלא שמש, בהתאם לאופן שבו תפר מדגיש את קווי המתאר של יצירת קוטור, הווניל מבטא את הלב הפרחוני של הבושם, בעוד שהגוונים הנעימים והענבריים מעניקים להרכב הבושם את השפע, הנדיבות והנשיות הממכרת והנשית שלהם.

אם את אוהבת פרחים, אך את אוהבת יוקרה ויהלומים יותר, קולקציית Flow(er) של המותג HStern נוצרה בהשראת צורותיו הטבעיות ומלאי החיות של הפרח. העניקי לעצמך תכשיטי Flow(er) וצרי Bouquet ייחודי ויוקרתי.

במאה החמישית לספירה, נזירים ונזירות בכל רחבי אירופה החלו לייצר תחרה עם דוגמאות של פרחים. הם היו הראשונים שהביאו לעולם תחרה יוקרתית, איכותית ומקושטת פרחים כפי שאנחנו מכירים אותה כיום. אם את אוהבת תחרה, אין לנו שום ספק שתתאהבי בחזיות התחרה של המותג טריומף. תאמיני או לא, חזיית תחרה מקושטת בפרחים של המותג תעניק לך חיוך מסתורי ונוחות מרבית.

פרחים לעיתים מסמלים מאבק, פטריוטיזם ותרומה. סיכת הפרח העדינה של המותג LE BIJOU PARIS מביאה את כל אלה לידי ביטוי. הפרח הקטן על דש הז'קט מסמל לא רק את היופי אלא גם את התרומה למאבק המשפחות.

See Also

אם את מעדיפה לבלות בטבע אך החיים מחייבים אותך לבלות שעות במגדל עסקים גבוה ואורבני. ואם בזמנך במשרד את סופרת השניות, הדקות והשעות לטיול הבא שלך בין הרקפות והכלניות. העניקי לעצמך שעון G-BABY של חברת CASIO, מקושט בפרחי בר. תאמיני או לא, הזמן יעבור מהר יותר, עד הטיול שלך ביער הרקפות בטל שחר.

צאי וצרי לעצמך זרי פרחים שלך ואל תשכחי פתגם מתקופת התנאים
"אם לא עכשיו אימתי"

צילום באדיבות יח"צ

View Comments (0)

Leave a Reply

דילוג לתוכן