זמן סיפור: נערת הפורצלן

הספר נערת הפורצלן משלב בתוכו סיפור בתוך סיפור, שני סיפורים שזורים זה בזה. האחד- על אהבה ואכזבה והשני- על העולם הטוב והרע.
הספר מתריע על השתנותו של העולם הטוב ומנסה לשקף לנו את התהוותו של עולם השקר על חשבון האמת האבסולוטית של פעם. דרך הדמויות והדרמה המתחוללת בספר אנו יכולים ללמוד על עולמנו אנו. העולם שלנו, שהפר את האיזון ונמצא בפני סכנת כלייה.
הסופר מצליח לעורר בנו זעזוע רב ולהעיר אותנו לקראת מחשבה על השינוי בעולמנו. הוא מעורר בנו געגוע לעולם התמים של העבר ולחיים בהם שלט הטוב. זוהי למעשה, קריאת השכמה והתעוררות מהאדישות לנוכח הפילוג והרוע בעולם.
בתוך העלילה ישנם תפיסות חיים ופילוסופיות שמובאות על ידי הדמויות בספר ומסייעים לנו להבין את התהליכים האישיים והגלובלים שאנו חווים ביום יום.
הספר, למרות היותו דמיוני, מציב בפני הקורא מראות קשות של המציאות בה אנו חיים וסופו הוא כחץ בבטן. ספר מטלטל ומפתיע.
הספר מיועד לאנשים שרוצים להרגיש את כל טווח הרגשות בעצמה רבה- אהבה, שנאה, פחד, תושיה, עצב ושמחה.

ניתן לרכוש את הספר : בנייד או הודעה 050-4640700 והספר יגיע עד אליכם!

ציון בן שטרית נולד ביבנה ב1955 להורים שעלו ממרוקו באותה שנה.
יחד עם הוריו הוא חווה את קשיי הקליטה השפה והתרבות. כילד רגיש בסביבה יצרית ותוססת הוא בנה לעצמו עולם עשיר, ציון מצא את עצמו ימים ושעות על עץ בגינת הצריף של סבו וסבתו, שם צפה אל פני העתיד חקר והתפתח, למד בפנימיה חקלאית ולאחר 40 שנה מצא את עצמו משתחרר מצהל בדרגת סגן אלוף. געגועיו לכל אשר ספג בילדותו שלחו אותו למסע חיפוש עצמי בעקבות תרבותו, שם כתב את הספר עפריט, ספר אשר הכיר באביו כפורץ דרך, היה חשוב לו לתת הכרה לדור העולים אשר נקלט בארץ ישראל ולא זכה להכרה. לציון נקודת מבט רגישה ואינטיליגנטית, מקורית ומרתקת הבאה לידי ביטוי בכל ספריו, מאז ציון כותב על מסעותיו ותובנותיו כדי לחבר בין דור העבר והעתיד. ראייתו הפילוסופית דמיונו המפותח מצליחים ליצור תמונת עולם מעניינת סובלנית ומלמדת. הוא מחובר מאוד לארץ ישראל ואל שורשיו. בעזרת הרצאותיו והתנדבותו הציבורית הוא מחבר בין הדורות ומלמד על התפתחות ופריצת דרך.
הספר "נערת הפורלצן" הוא הספר השלישי שכתב לאחר הצלחת שני הספרים :
עפריט, מכתבים לארמנדה.

View Comments (0)

Leave a Reply

דילוג לתוכן