תסרוקות סילבסטר – לכל מוד ולכל מקום !

ערב השנה החדשה כבר עוד רגע כאן. יתכן שכבר קנית כרטיסים למסיבה שווה או שהחלטת לחגוג באופן רגוע יותר השנה, כחלק מהאופי של השנתיים האחרונות. כל מה שתבחרי, תהיי בטוחה שבדבר אחד את יכולה להיות רגועה – השיער. קבלי 3 רעיונות מנצחים לתסרוקות שיתאימו לכל זמן ולכל מקום.

הילדה הטובה: צמת בועות – צמת הבועות החמודה מדגישה את התמימות והילדות שנשארת בך. טל חיים, מעצב השיער ושגריר מון פלטין פרופשיונל, מסביר: "העיצוב הזה משנות ה-90 חזר עכשיו כטרנד שמשגע את הרשת ואפשר לראות אותו אפילו בתסרוקות כלה ואירועי ערב. שיער אסוף תמיד נתן מראה נקי וקלאסי. לעיצוב כזה בבית צריך כמה גומיות לפי הטעם האישי וספריי "פאשן אדישן" (תכשיר מקבע) – מעניק לשיער נפח ואחיזה אולטימטיבית לאורך זמן, ללא תחושת הכבדה או דביקות תוך הקפדה על יכולת סירוק והברשה בתהליך העיצוב".

הזורקת: תסרוקת מרושלת – התסרוקת הגבוהה והמרושלת תתאים לבילוי רגוע ולא מתאמץ אך עם האאוטפיט הנכון היא גם תתאים למסיבה הכי שווה בעיר.

"הבסיס לתסרוקת כזו צריך להיות שיער גלי או תלתלים" מסבירה שני אמור, מעצבת שיער ושגרירת מון פלטין פרופשיונל.

פאשניסטה פאשן אדישן ספריי לשיער 600מל של מון פלטין פרופשיונל. ניתן להשיג אצל מעצבי השיער ובאתר מון פלטין www.monplatin.co.il מחיר 70 שח צילום יחצ
 • לעיצוב תלתלים טבעיים נשתמש בגלייז מון פלטין פרופשיונל ולאחר ייבוש – יש להניח סרום שיעניק ברק לשיער.
 • לעיצוב שיער גלי – יש להשתמש בתכשיר המגן על השיער מפני חום, לדוגמה: Dream Hair מסדרת הילורן של מון פלטין פרופשיונל. בפעימות – יש לאסוף קבוצות שיער מכיוון אחד לכיוון השני ולעבור עם בייביליס. לאחר מכן, יש להניח סרום על השיער ולהבריש בעזרת האצבעות.
 1. אחרי שבסיס השיער מוכן, יש לחלק את השיער לשניים וליצור שביל במרכז הראש.
 2. הרמת החלק העליון של השיער תתבצע מהאוזן ומעלה. יש להשתמש בסיכות סבתא לאיסוף מרושל. יש להרים את השיער עם הידיים משני צדי הראש, מעל האוזניים ולנסות ולהחליף כל אצבע בסיכה.  אין צורך לעשות זאת מסודר כי כאשר מרימים את השיער מול המראה בטבעיות – זה הכי יפה.
 3. לאחר איסוף החלק העליון של השיער (מהאוזן ומעלה), את קצוות השיער שנותרו חופשיים יש לאגד לקבוצה אחת.
 4. לאחר מכן, את אותה קבוצת שיער יש למשוך בעדינות כלפי מעלה, ללפף אותה סביב עצמה, להצמיד אל הראש ובתנועה מעגלית ליצור סוג של גולגול מרושל.
 5. יש לתפוס את הגולגול עם סיכות סבתא, כדי להבטיח לקבע את המראה המרושל.
 6. לסיום, וכדי לקבע את כל הטוב הזה – יש להשתמש בספריי פאשן אדישן מסדרת פאשניסטה של מון פלטין פרופשיונל.

הקלאסית: סגנון השיער הזה היה המראה הפופולרי ביותר בשנות ה-60. איימי ווינהאוס ואדל היו מזוהות עם התסרוקת הזו בשנות ה-2000, אבל נראה שזה הוא טרנד השיער הרשמי לעונה הקרובה.

תסרוקת הרטרו הזו כובשת את השטיחים האדומים ואת מסלולי האופנה המבוקשים כמו מוסקינו. דואה ליפה צעדה על השטיח האדום בטקס פרסי המוזיקה הבריטית (BET AWARDS), אניה טיילור ג'וי גם היא כבשה כמה שטיחים עם התסרוקת ואילו קארדי בי נצפתה עם התסרוקת בשבוע האופנה בפריז.

See Also

דרים הייר מסדרת הילורן של מון פלטין פרופשיונל. מחיר 119 שח להשיג אצל מעצבי השיער ובאתר מון פלטין צילום יחצ

אז כיצד משיגים שיער כמו של הכוכבות הגדולות ומאמצים את טרנד האירועים הגדול במיוחד לערב השנה החדשה? טל חיים מסביר:

 • לאחר חפיפה, מייבשים את השיער ייבוש מלא. במידת הצורך, ניתן לעצב את השיער לפן בעזרת מברשת.
 • בעזרת מסרק (לא מברשת) יוצרים שביל במרכז השיער ומחלקים אותו לשניים.
 • למי שרוצה ליצור פוני כחלק מהתסרוקת – מפרידים שתי קבוצות שיער קטנות מהחלק הקדמי של השיער (פוני) וממשיכים לעבוד בלעדיהן.
 • באזור בו רוצים לתת נפח – פותחים שביל דק בעובי 1 ס"מ.
 • על מנת ליצור את המראה המוגבה – מרימים למעלה את השביל שיצרנו, ובעזרת מסרק דוחפים קבוצות קטנות של שיער לכיוון השורש.
 • ממשיכים ליצור כמה שבילים בודדים בעזרת אותה טכניקה, וכך נוצר הנפח הרצוי.
 • לאחר מכן, מברישים את השיער לאחור בעזרת מברשת, ומעצבים לפי הצורך.
 • ניתן לקבע באמצעות סיכה קטנה / גומייה / מטפחת לשיער.

לקיבוע ושמירה על המראה לאורך זמן, ניתן להשתמש בספריי פאשן אודישן של מון פלטין פרופשיונל. התכשיר גם מעניק ברק ושומר על העיצוב לאורך זמן במראה טבעי ולא מתאמץ.

View Comments (0)

Leave a Reply

דילוג לתוכן