סטורי שלי סודה

מכשיר סודהסטרים ART כבר  הפך למוצר לייף סטייל אייקוני ומבוקש שמשדרג מיליוני מטבחים בכל העולם. כעת, עם הגעתו לישראל, הוא מגיע גם לראשונה לרשת חנויות מותגי הפרימיום STORY, המובילה בתחום האופנה והליבינג. במהלך חודש יוני יוקם מתחם פופ אפ מעוצב וייחודי בחנות הדגל של סטורי בכיכר דיזנגוף, ובחנות האינטרנטית storyonline. שם, ייחשפו המבקרים למכשיר ה-ART החדש של סודהסטרים, עם מראה רטרו עדכני וחווית משתמש משודרגת. 

מכשיר ה-ART זכה בפרסי עיצוב יוקרתיים, בהם: 2021GOOD DESIGN® ותחרות Spark הבינלאומיים. המכשיר בעיצוב רטרו מודרני בעל  ידית הגזה ייחודית,  בסגנון הידיות המוכרות במכונות למזיגת משקאות בברים ובמסעדות ומאפשרת לצרכנים לשלוט על כמות הגז בסודה שלהם. המכשיר מגיע בצבעים שיקיים של אדום-כתמתם וכחול ערפילי, או בצבעים הקלאסיים של שחור או לבן ומחירו עומד על  399 ₪ . 

לדברי איריס יפרח, מנהלת שיווק סודהסטרים ישראל: "שיתוף הפעולה בין סודהסטרים לרשת STORY נולד הודות לסט הערכים המשותף אותו אנו חולקים, כזה המחבר בין עיצוב ולייף סטייל לבין שמירה על הסביבה. מתחם הפופ-אפ יהווה את התפאורה המושלמת למכשיר הדגל החדש והמעוצב שלנו ויאפשר לנו להגיע לקהל טרנדי ומודע לחשיבות השמירה על כדור הארץ".

לדברי נועה ויויורקה, סמנכ"לית  911 אופנה: "החיפוש המתמיד אחר מותגים עם מסר חברתי וסביבתי חזק, אשר משתמשים בפלטפורמה שלהם לעורר צרכנות מודעת עומד בראש מעייננו כבר 21 שנה.  כפי שאנחנו מחוייבים לכך בעולמות האופנה, חשוב לנו להביא את האג'נדה הזו לידי ביטוי גם בתחומי הלייף- סטייל, ועל כן שמחנו לייצר את החיבור המתבקש עם חברת סודהסטרים ולהשיק אצלנו את המכונה החדשה של המותג”. 

See Also

סודהסטרים, חלק מחברת פפסיקו העולמית, הינו מותג המים המוגזים הגדול בעולם בכמות הליטרים הנצרכת. החברה היא היצרנית המובילה של מערכות הגזה ביתיות, המאפשרות לצרכן להפוך מים רגילים למים מוגזים. בקבוק סודהסטרים אחד חוסך שימוש באלפי בקבוקי פלסטיק חד פעמיים.  סודהסטרים נמכרת ב-46 מדינות ברחבי העולם. הברה מטביעה את דגל ישראל על אריזות מוצריה ובכך מעבירה מסר ערכי של גאווה לאומית והבלטת הזהות הישראלית בעולם.

פופ אפ סודהסטרים, חנות סטורי, דיזנגוף 94, תל אביב. 30.5-20.6

View Comments (0)

Leave a Reply

דילוג לתוכן