אסתטיקה של העונג

 המהפכה התפיסתית העולמית סביב גיל המנופאוזה והשאיפה הנשית לחיות חיים מלאים ומספקים בכל גיל, איפשרה את השיח החופשי והמעז על בריאות הנרתיק, על ההנאה המינית והעונג הנשי.

המונח וולנס נשי קיבל לגיטימציה והוא מתאר נשים שרוצות ליהנות מהחיים, ליהנות מיחסי מין בריאים, ולא להיכנע להשפעות של הירידה באסטרוגן הנשי והיעדר ווסת.

דר פאני בר לוי גינקולוגית ומומחית לאסתטיקה ווגינלית צילום Q Elite Beauty

ד"ר פאני בר לוי, מומחית בגינקולוגיה וחלוצות הטיפולים האסתטיים-וגינליים בישראל, מסבירה כי בשלבי חייה של האישה, קיימים מצבים רפואיים או קליניים, שלא מאפשרים לה להנות באופן חופשי מיחסי מין מספקים, ובכללי לא מאפשרים לה את הנוחות ההכרחית. 

מחקרים רבים קושרים בין מצב הרוח והמצב הבריאותי של האישה, לבין מידת ההנאה שלה מחיי מין. השיח הציבורי העכשווי, מאפשר לנשים להרגיש בנוח גם בציפייה הנשית הזו, ליהנות, להיות משוחררת ולהרגיש טוב!

אם במשך שנים, נשים התביישו לשתף ולטפל, ונמנעו מקיום יחסי מין בשל הכאבים הנלווים, או סבלו את חוסר הנוחות הכללי, הרי שכיום נשים לא מוכנות לקבל את עצירת ההנאה, והן רוצות את האינטימיות הנשית שלהן  בכל שלב בחיים.

את המהפכה הזו איפשר תחום האסתטיקה הווגינלית. והכוונה אינה רק להיבט האסתטי, אלא שימוש בטכנולוגיות שפותחו לתחום האסתטיקה, המאפשרות טיפול הולם בווגינה, החזרת הבריאות הנרתיקית, הנוחות, הביטחון העצמי הנשי.

הטיפולים העכשוויים ביותר מבוססים על שילוב של הכלים המתקדמים ביותר:

See Also

כמו בתחומים אחרים, גם כאן ניכרת תרומתן של נשות הוליווד כמו גווינית פאלתרו ושחקניות קולנוע מובילות, שמקדמות את המהפכה הנשית כחלק מהוולנס הנשי המשוחרר והעדכני.

צ. freepik

תחום האסתטיקה הווגינלית חי ובועט מזה עשור ומתקדם בצעדי ענק, תחת ההבנה של הצורך הקריטי לא פחות, בהגברת הוולנס הנשי, שהרי לכל אישה מגיע להנות מיחסי מין בריאים ומהנים, מווגינה בריאה ומתפקדת.  

הטיפולים העכשוויים מציעים שיפור החוויה המינית לאישה:

  • העצמת העונג בזמן האורגזמה –  עם השנים והשחיקה הנרתיקית יש פשוט ירידה בתחושתיות באזור הארוגני, הדגדגן. טיפול IPRF  מתקדם וייעודי בוואגינה, המהווה מעין 'תוסף לדגדגן', ומבוסס על שימוש בפלסמה של הדם העצמי של המטופלת, לטובת שיפור הרגישות של הרקמה והגברת ההנאה.  לוקחים את הדם של המטופלת מעבירים אותו למכשיר המפריד בין הדם לבין  החלבונים ופקטורי הצמיחה הנמצאים בדם (הפלסמה) ושומרים אותם. מחזירים את אלו לחלק החיצוני של הנרתיק, בפרט לאזורים הידועים כארוגניים ( כמו הדגדגן) והם ישפיעו על זרימת הדם המהירה לרקמה ובכך משפרים את איכות הרקמה ובכך מחזקים את עוצמת הרגישות.  
  • מראה שפתיים חושניות – לרוב תחושת ביטחון עצמי קשורה בהשלמה עם המראה החיצוני של הנרתיק, ונשים אוהבות לרוב את השפתיים כשהן מלאות חושניות ויפות – הזרקות חומצה היאלורונית ייעודית מותאמת לאזור הנרתיק הן פתרון מעולה בהיבט האסתטי, הזרקת חומר מילוי לעיצוב והשבת נפח לשפתי הנרתיק הוא צורך שנובע ממגוון סיבות כגון: לידות רבות או קשות, אסימטריה בהתפתחות בגיל ההתבגרות, טיפולים רפואיים, גיל המעבר או אצל נשים מבוגרות.
  • הרטיבות הנכונה – מספיק שחווית לידה אחת בחייך או שפשוט הגעת לגיל שאפשר להרטיב, אבל הקשר בין טיפול בבריחת שתן לבין הנאה בסקס היא ישירה ! הידעת?  כשאת מודעת לבריחת השתן שלך בזמן אקט מיני, את תמנעי מעצמך שחרור והנאה ברגעי בואה של האורגזמה כדי לא לחוות שחרור מלא שעלול להביא איתו רטיבות, לא מהסוג שאנחנו רוצות לחוות במיטה. לכן טיפול לייזר נרתיקי הוא הפתרון החדשני ביותר שקיים היום, לצד פתרונות מסורתיים כמו גמילה מקפאין ומיצי הדרים ועד טיפולי בוטוליניום טוקסין לשריר השלפוחית. לאחרונה, פותחו טיפולים מתקדמים בלייזר, ללא ניתוח, המשפרים את סיכויי ההחלמה מהבעיה הלא נעימה הזו כאשר בטיפול, קרני הלייזר מחממות בצורה עדינה את רקמות השרירים השולטים בפעילות שלפוחית השתן ומעודדות את ההתחדשות שלהן. הטיפול אינו כרוך במתן הרדמה, או כאבים ואינו מצריך התאוששות מיוחדת. 
  • היפרדי מתחושות כאב ואי נוחות בזמן יחסי מין – אחת הבעיות הנפוצות בקרב נשים בגילאי בשלות או אחרי לידות, הוא יובש נרתיקי המביא עימו אי נוחות כללית בנרתיק שלפעמים מתבטאת בגרד, בתחושות חיכוך לא נעימות עד כאבים של ממש בזמן יחסי מין שאמורים להיות מהנים. ביובש הנרתיקי ניתן לטפל כיום באמצעות הזרקות חומצה היאלורונית המטפלת בהיבטים תפקודיים של הנרתיק, כמו היובש וכמו צלקות באזור שהחיכוך בהן גם הוא הופך כואב ולא נעים. ההזרקה תפטור בעיות כמו רגישות גבוהה במיוחד העלולות לגרום לדלקות בנרתיק ובדרכי השתן. 
צ. freepik
  • הצרת פתח הנרתיק לחיכוך עצמתי כמו בתחילת חיי המין – התרחבות הנרתיק עם השנים, גורם לחוסר שביעות רצון מינית לעומת העבר וכל החוויות המיניות שאספנו. גם פגעי פיגמנטציה באזור נוספים עם השנים ואבדן נפח וכל אלו לבסוף מביאים לחוסר תחושה, לאי נוחות אינטימית ולשפתיים מדולדלות. כל מי שתפנה ותקדים לטפל כשהבעיה שלה רק החלה- באופן חד משמעי תזכה לשיפור משמעותי ללא ניתוח! הטיפול נעשה באמצעות לייזר, עם ידית ייעודית חד פעמית, באמצעותה הרופא המטפל מחליט בדיוק לאן לשגר את פולס הלייזר ובאילו מרווחים.  הידית המתכלה נוחה מאד לשימוש, אסתטית בהחדרה. אין כאב ואין זמן החלמה, ההקלה היא מידית  והתוצאות ארוכות טווח. המכשיר עושה גם פיגמנטציה חיצונית (בדיוק כמו בפנים) וכיווץ השפתיים באמצעות אנרגיית הלייזר שיוצרת חימום וכיווץ הרקמה. למכשיר יכולת להסיר שכבת עור או הקטנת השפתיים הפנימיות. נדרשים 3-2 טיפולים (של 15-10 דקות) כעבור ארבעה ימים ניתן לחזור לפעילות ופעם בשנה טיפול תחזוקה.  במקרים חמורים יותר, שלא ניתן להם מענה שנים רבות והבעיה הלכה והחריפה, יהיה צורך לשקול התערבות כירורגית של הצרת הנרתיק בניתוח. 
View Comments (0)

Leave a Reply

דילוג לתוכן