"שניר" העוזר שלך במטבח

חג פסח בפתח וגם לכם מגיע להתחדש בברז מטבח אלגנטי, שבא לעבוד! מדגל מבית פלסאון ישראל, המתמחה בברזים, ארונות אמבט וכיורי איכות, משיקה את "שניר" – ברז נשלף ומעוצב למטבח, עם שני מצבי זרימה שימושיים. הברז מוצע בצבעי כרום, ניקל מוברש ושחור.

בכל בית, ברז המטבח הוא הברז שעובד הכי הרבה וזו בדיוק הסיבה מדוע עליו להיות פרקטי, פונקציונאלי וכן, גם מעוצב ויפה. ברז "שניר" הוא בדיוק מה שכל בית צריך בכל יום ועל אחת כמה וכמה, בחג עתיר ארוחות ואירוח כמו חג הפסח. לברז קשת גבוהה ואלגנטית, ידית הפעלה מעוצבת ונוחה, פייה נשלפת ושני מצבי זרימה. למה שלא תעניקו לעצמכם מתנה באמת שווה?

מדגל (משנת 1973) מקדישה תשומת לב רבה לאיכות, לשימושיות ולעיצוב הברזים מתוצרתה. שנים רבות היא מודעת לכך שמדובר באביזר פרקטי שנמצא בשימוש יום יומי שבמקביל,  משפיע על נראות החלל כולו.

מוצרי מדגל מאושרים על ידי מכון התקנים ועומדים בדרישות תקן 9001  ISO ותקנים בינלאומיים מחמירים. 

להשיג בחנויות קרמיקה וטמבוריות ברחבי הארץ. פרטים: www.madgal.co.il

See Also

***

מדגל מבית פלסאון ישראל, מהמובילות בתחום הברזים, ארונות האמבט וכיורי הפרימיום בישראל. שמה הולך לפניה בזכות מוצריה והשירות המעולה שהיא מעניקה ללקוחותיה לאורך השנים, תוך הקפדה על אספקת מוצרים איכותיים, פרקטיים, מעוצבים ובמחירים הוגנים. מוצרי מדגל מאושרים על ידי מכון התקנים ועומדים בדרישות תקןISO 9001  ותקנים בינלאומיים מחמירים.

View Comments (0)

Leave a Reply

דילוג לתוכן