פנינה רוזנבלום מגיעה לקריות

דוכן פופ-אפ של מותג הקוסמטיקה 'פנינה רוזנבלום' יפתח השבוע בקניון עופר הקריון, מקבוצת קניוני עופר, למשך חודשיים, החל מה 1.12.2021 עד ה 31.01.2022. את דוכן הפופ-אפ תפעיל בעצמה אשת העסקים פנינה רוזנבלום בעלת המותג, לצד  דיילות יופי המתמחות במוצרי טיפוח וקוסמטיקה שיתאימו את מגוון המוצרים לקהל הרחב. 

דוכן פופ אפ של פנינה רוזנבלום בקניון עופר הקריון צילום יחצ

דוכן הפופ אפ יוצב בבמה המרכזית לשעבר של הקניון ותכלול את מגוון רחב של מוצרי טיפוח  בניהם:  קרם צוואר אנטי אייג'ינג, סרום צוואר, קרם עיניים, סרום עיניים, סרום חומצות אמינו, קרם יום, קרם לילה, סט צוואר – קרם צוואר + סרום צוואר, סט עיניים – קרם עיניים + סרום עיניים ועוד. 

דוכן פופ אפ של פנינה רוזנבלום בקניון עופר הקריון צילום יחצ

לדברי גיא קרן, מנכ"ל עופר הקריון: "אנו שמחים לפתוח בקניון דוכן פופ אפ של "פנינה רוזנבלום", שעד כה מוצריה של רוזנבלום נמכרו באתר האינטרנט של המותג וברשתות הפארם.  מדובר בבשורה לתושבי הקריות והצפון שיוכלו גם להנות מטיפול אישי של רוזנבלום הנחשבת לגורו בתחום הטיפוח".    

לדבריה של פנינה רוזנבלום: "אני נרגשת לפתוח פופ אפ של המותג שלי בקניון עופר הקריון, הנחשב לאחד מהמובילים בישראל, ולאפשר ללקוחות צפון הארץ לחוות, לגעת ולהרגיש את המוצריםיחד איתי". 

פנינה רוזנבלום צילום שי פרנקו

פנינה רוזנבלום תגיע ב02.12 לדוכן החל משעה 12:00 למכור את המוצרים בעצמה

​דוכן הפופ אפ ממוקם בקניון עופר הקריון בבמה המרכזית לשעבר  

See Also

בין התאריכים 01.12 (יום רביעי) עד 31.01 (יום שני)

א'-ה' הין השעות 09:00-21:00, ו' 09:00-15:30, ש' 19:30-23:00

View Comments (0)

Leave a Reply

דילוג לתוכן