מלון וולדורף אסטוריה ירושלים נבחר כמלון המוביל הטוב בישראל

מלון  וולדורף אסטוריה נבחר כמלון המוביל הטוב בישראל לשנת 2022 על ידי ארגון התיירות הבינלאומי World Travel Awards  שפרסם אמש את רשימת המלונות הזוכים בעולם התיירות והנסיעות לשנת 2022. 

World Travel Awards הינו ארגון בינלאומי הידוע כסימן היכר של איכות ומצוינות בתעשיית התיירות והחוגג השנה 29 שנות פעילות. מדובר למעשה בתחרות האוסקר השנתית של התיירות.

בכל שנה נבחרים מוסדות התיירות המובילים בעולם על ידי אנשי מקצוע וצרכנים מתחום התיירות עם מעל ל-650,000 הצבעות מ160 מדינות. השנה היתה לתחרות חשיבות יתרה, שכן שנת 2022 נחשבת לשנת החזרה לשגרה אחרי הקורונה. 

למלון וולדורף אסטוריה זו הפעם הראשונה בה זכה בתואר היוקרתי 'המלון המוביל הטוב בישראל' .

הזכיה נחשפה בטקס במלון ריץ קרלטון בעמאן. נציגי המלון הירושלמי קיבלו את ההודעה על הזכיה הבוקר.

אבנר און מנכ"ל מלון וולדורף אסטוריה ירושלים: כבוד גדול למלון וולדורף אסטוריה ירושלים ולרשת, לעובדי המלון ולירושלים על שהמלון זכה בתואר המלון הטוב בישראל. מלון וולדורף אסטוריה עושה מאמצים רבים להוכיח כי אפשר לעשות תיירות מצוינת ולספק את השירות ברמה הגבוהה ביותר בעולם גם בתקופה מאתגרת זו" והוסיף "  אני מבטיח כי נמשיך לשמור על רמת השירות הגבוהה ,האווירה וחווית האירוח הייחודית כל כך למלון. אני מזמין את הקהל המקומי להגיע אלינו ולהנות מרמת האירוח, השירות, הספא והקולינריה שמעניק המלון”.

See Also

מלון וולדורף אסטוריה בירושלים, נבנה על יסודותיו של מלון היוקרה המפורסם- מלון פאלאס בירושלים ונחשב לפרויקט המלונאי היקר ביותר בישראל עם עלות השקעה של כ- 150 מיליון דולר. במלון, אשר הינו מלון היוקרה הבינלאומי היחידי בירושלים, 226 חדרים, מתוכם 29 סוויטות, אולם נשפים מפואר, חדרי ישיבות משוכללים, מסעדות גורמה, חדר כושר, ספא יוקרתי ורמת שירות ויוקרה שטרם נראתה בישראל. 

תמונה ראשית: צילום עמית גירון

View Comments (0)

Leave a Reply

דילוג לתוכן