ליין שלכם מגיע יותר

אם אתם חובבי יין מתחילים או וותיקים, אל תעשו טעות קנו מקרר ליינות שלכם.
יין איכותי כמו אישה איכותית, זקוק לסביבה מטפחת ומפנקת. בלי טיפוח, מקום איכותי למנוחה הוא לא ישרוד ועם הזמן יהפוך לחומץ בן יין לא איכותי במיוחד.

כמו פולניה איכותית, היין זקוק לחושך, טמפרטורה קבועה, לחות ברמה מסויימת, הוא גם לא אוהב רעידות ותזוזות לא הכרחיות.
תאמינו כל אלה משפיעים על איכות היין ובסופו של דבר על מצב רוחו (אופס טעמו).

שאתם קונים יין והמוכר בחנות סיפר לכם שהוא צריך להתיישן עוד 3-4 שנים, הוא התכוון שתשימו אותו במקרר יין איכותי ולא תגעו בו עוד 3-4 שנים.

שוק מקררי היין פורח כבר כמה שנים בישראל, הקורונה זרזה את התהליך והיום גם יבואני ענק נכנסו לשוק והתחילו לייבא מקררי יין איכותיים לצרכן הישראלי.
אחת מהן הינה חברת ברימאג שהשיקה לאחרונה את הליין של מקררי היין החדש.

יאמר לזכותם, ברימאג ישר קפצה למים המקצועיים של שוק מקררי היין וסגרה זיכיון בלעדי עם מותג מקררי היין הצרפתי La Sommeliere מבית FRIO.
המותג הצרפתי La Sommeliere  נוסד עוד ב1993, והוא מתמחה בייצור  מקררי יין בייתיים מעוצבים, איכותיים ובטכנולוגיה המתקדמת בעולם.
מקררי היין יימכרו בישראל בחנויות מוצרי חשמל נבחרים ברחבי הארץ ובאתר ייעודי, במחירים הנעים החל מ1,990 ש"ח עד 17,900 ₪. 
קולקציית המוצרים של המותג   La Sommeliere   כוללת  מגוון רחב של מקררי יין לשימוש בייתי, עם אזורי חלוקה  וטמפ' שונים לאחסון וליישון. המוצרים מתחלקים לשתי סדרות עיקריות: 
הסדרה היוקרתית וסדרת פרסטיג'. כמו כן המותג מציע את אפלקציית VINOTAG חינמית ייחודית למוצרי המותג לניהול מקרר היין ' גישה לתצוגה וירטואלית של המקרר ולרשימת מלאי מפורטת של תוכנו.

See Also

צ. יח"צ חו"ל

המקררים של המותג, פונקציונליים וניתן לאחסן בהם גם בקבוקים לא סטנדרטיים, אבל הדבר הכי חשוב, הם גורמים לקנאה בלתי נשלטת אצל האורחים שלכם ואל תתפלאו אם בביקור הבא אצל החברים תמצאו בביתם מקרר יין של La Sommeliere.

להשיג ברשת מטרו ובחנויות החשמל המורשות וברשתות המובחרות למוצרי יוקרה.
או באתר: www.brimag.com

View Comments (0)

Leave a Reply

דילוג לתוכן