LOTUS נגיעה מלטפת של מים טהורים

נציגות צפטר בישראל מזמינה אתכם להתקלח ולהסתייע ב- LOTUS

ראש מקלחת ייחודי שיספק חוויה מפנקת, נקייה וטהורה. 

בשל המבנה הגירי של הקרקע ברוב חלקי ישראל, נוטים המים בארץ להיות "קשים". קשיות ברמה של למעלה מ-250 (מכפלה של רמות סידן ומגנזיום במים) נחשבת לגבוהה ועשויה להיות כידוע הרסנית לכלים חשמליים שונים הבאים במגע ישיר וקבוע עם מים, למשל: קומקומים, דודי שמש, מדיחי כלים ומכונות כביסה.

הדעה הרווחת כיום היא כי המים ה"קשים" הללו פוגעים גם בגוף האדם. המים מכילים מגוון מתכות כבדות, פלואוריד, כלור, כימיקלים, אבנית, חלודה, חיידקים ורעלים נוספים, רובם ככולם חודרים בעת המקלחת דרך העור ומשפיעים עליו ועל השיער.

כך למשל הימצאותן של מתכות כבדות במים (כרום – Cr, כספית – Hg, עופרת – Pb וניקל – Ni), עשויה להוביל לפגיעה ישירה בבריאות, בעוד שמשקעים של כלור ואבנית תורמים להאצת התייבשות העור והשיער. בנוסף, מים קשים תורמים להתפתחות והאצה של בעיות נוירולוגיות.

מותג הפרימיום השוויצרי צפטר אינטרנשיונל (Zepter International) מציע ראש מקלחת מסנן ומפנק במיוחד לחדר הרחצה, המוצע בקו עיצוב אלגנטי ויוקרתי ופועל להפחתת צריכת המים בשיעור של עד כשלושים אחוז.

הפריט מדגם LOTUS מוצע כאמור כראש מקלחת עגול בקוטר רחב של כ-8 ס"מ. ראש זה ניחן במערכת פילטר רב שכבתית + מסנן משקעים, שתכליתם לפעול בסינרגיה להסרת מתכות כבדות, וכך הודות ליכולתו המופלאה של המוצר לסנן ולטהר את המים הופכת פעולה פשוטה לחווית מקלחת נקייה ומענגת במיוחד.

בנוסף, ראש ה- LOTUS מספק לחץ מים חזק פי  3-4 מהמקובל ומשתמש בזרבוביות שמהן יוצאים המים בצורת טיפות זעירות בקוטר של כ-280 מיקרון, נתון המגדיל את שטח ההתזה בדמות זרזיפי מים מפנקים התורמים לתחושה רכה ונעימה.

ייחודיותה של מערכת הטיהור של ראש המקלחת – LOTUS בכוחה לתקן את האפקט השלילי של המים הקשים. המערכת פועלת להסרת לכלוך, מתכות כבדות וחלודה והופכת את המים מקשים לטהורים ומסוננים. באופן זה, מבטיח ראש המקלחת מבית צפטר אינטרנשיונל לשמור עלינו מזיהומים ומחיידקים הפוגעים במערכת החיסון כמו גם לסייע במניעת גירויים, מראה עור עייף והתפתחות קשקשים בקרקפת.

עם כתוביות בבולגרית (סורי) אבל הסברים באנגלית

בנוסף, מתהדר ראש ה- LOTUS בפילטר ייחודי המכיל ויטמין C (אנטי אוקסידאנט) שנועד לסייע בהזנת העור. מלבד תכליתו המובהקת של פילטר המדובר לפעול להסרת כלור, כימיקלים ומזהמים אחרים עם יעילות אנטי-בקטריאלית של 99.9% הוא מותיר אחריו שובל עדין ומרענן של הדרים ותורם בכך לחוויית מקלחת מפנקת במיוחד.

ראש ה- LOTUSמעוצב, דק במיוחד, בעובי של מ"מ ספורים בלבד, נתון המקנה לו מראה יוקרתי ומסוגנן, וכך באמצעות החלפה פשוטה של ראש המקלחת בלבד ניתן לרענן ולחדש את חדר האמבטיה כולו וליצור מראה חדש ומרהיב. 

ראש ה- LOTUSמאושר על ידי מכון התקנים ועומד בדרישות ותקנים בינלאומיים מחמירים.

See Also

 ובתקן  CEאירופאי החברה מספקת אחריות לשנה שנים.

מחיר: 914 ₪ כולל פילטרים.

את מכשיר ה- LOTUS  ניתן לרכוש אצל היבואן הרשמי באתר:www.zepter.co.il

לפרטים נוספים ניתן לפנות: 09-8664495

https://www.facebook.com/zepterisrael

View Comments (0)

Leave a Reply

דילוג לתוכן