המותג "דלתות חמדיה" משיק דלתות פנים בגווני ירוק – חורף 2022

לרגל טו בשבט, חג האילנות, משיק המותג דלתות חמדיה,  ליין דלתות פנים מעוצבות,  מסדרת אקווה דרים קולור,  של כל גווני הירוק,  ממניפת הצבעים של טמבור. 

הירוק, נחשב כיום כטרנד מוביל בעולם העיצוב, כדרך של חיבור לטבע וסמל לצמיחה ופריחה. הגוונים השונים של הירוק משדרים אווריריות, טבעיות, נעורים, קלילות והשפעה של שמחה ותקווה. יש לו אפקט המסמל הרמונייה  ושלווה, הוא מרגיע  ומעניק תחושת רעננות וטבעיות.  

המותג דלתות חמדייה מציע לשנת 2022  דלתות מעוצבות עם פלטת צבעים מגוונת ורחבה של הירוק:  מירוק נטרלי, סולידי ומרענן כמו: ירוק מרווה, ירוק אפרפר, ירוק מנטה, ירוק תכלכל,  ירוק פסטל, וירוק זית ועד טרנד הירוק העז שמוסיף נגיעה או אפקט לכל חלל בבית:  ירוק טורקיז, ירוק פסטוק, ועד ירוק אמרלד. 

קולקציית הדלתות צבועה בתנור ומציעה דלתות בהתאמה אישית. ניתן להוסיף לדלתות חריטות ייחודיות במספר דוגמאות הנעשות באמצעות טכנולוגיה מתקדמת בשני צידי הדלת, ידיות לדלתות בעיצובים שונים ועוד.

דלתות חמדיה  מיוצרות בטכנולוגיית "אולטרה קוויט"  פורצת דרך להפחתת רעשים לבידוד רעשים בפטנט בלעדי. המיועדת לחדרי הבית, יחידות הורים, חדרי ילדים ומתבגרים, חדרי עבודה, קליניקות ומשרדים לקבלת שקט. 

מחיר לצרכן החל מ- 2,200 ₪ ועד 5,000 ₪.

See Also

ניתן להשיג באולמות התצוגה של חמדיה גרופ  ברחבי הארץ 

בהתאם לאזורי האספקה הסטנדרטיים, לא כולל כפל מבצעים, לא כולל גווני לבן ושמנת

View Comments (0)

Leave a Reply

דילוג לתוכן