זו לא צרה זו הצרה!

ד"ר פאני בר לוי, גינקולוגית בכירה וחלוצת  טיפולים אסתטיים-רפואיים וגינליים
דר פאני בר לוי מומחית בגינקולוגיה צילום שרון גבאי

עם מילים אפשר לשחק, הצרת הנרתיק היא אכן הצהרתו של הנרתיק, אך מחוץ לטור הזה, במציאות ימינו יותר מורכב לשחק עם הנרתיק.
על פניו, לא מעט נשים של העשורים האחרונים מצהירות (הן והנרתיק שלהן) שחסרה בהן התשוקה, שהחלום הוא לחזור להיות נחשקת וזו שגם חושקת, לאחר לידות גידול ילדים גיל המעבר ועוד פנינים שחוות הנשים בחייהן.
הרי העובדה המופלאה שעברת לידה או עשר, שרוב חייך מתנקזים סביב הבאת חיים לעולם ואת האמא המושלמת, והרעייה הנפלאה, אך אם מראה הואגינה ומצבה, פוגעים לך בחיים הזוגיים ובסקס, זה הזמן לבחון מהו הניתוח הצומח ביותר בעשור האחרון: ניתוח לביופלסטי: הצרה של הנרתיק.

אל תיבהלי! אני רק כותבת בקול רם את מה שרובנו סוחבות בפנים.
זה עשורים שלמים שנשים גדלו בתחושה אמביוולנטית בנוגע לווגינה שלהן. מצד אחד יש לנרתיק תפקיד חשוב ועיקרי, להיות עבור התינוק, קרש הקפיצה אל העולם הנפלא, להיות תעלה גמישה ממנה הוא עובר, להיות "איבר" אשר מייצר את האושר במשפחה. הראש מגיח קודם ואיזה מזל שכל האיבר הזה כל כך גמיש, מסוגל להחליק ממנו החוצה עם כמה לחיצות כמעט כל ראש תינוק, וגדול ככל שיהיה את נמתחת ואם לא מספיק, אפשר פשוט להרחיב שם עוד קצת עם חתך חיץ כי הרי הכל עדיף על ניתוח קיסרי.

לצערי זו הדעה הרווחת כבר שנים, הורגלת לחשוב שזה טבעי ושעלינו להישאר עם כל השלכות הלידה בגוף עד הנצח. בואי נדבר קצת עובדות, הרי אחרי שילדת והבאת חיים לעולם, הקמת משפחה נהדרת וגידלת את כולם לתפארת; הסקס הופך להיות סביר במקרה הטוב אם הוא בכלל נשאר באופק הזויות שלך, ההנאה מופחתת משמעותית, ישנה צניחה של כל הרקמות וגם המראה החיצוני של הפות נראה פחות מתוח ומדובלל. השינויים אשר חלים בווגינה, משפיעים עלייך לא רק בהיבט הפיזי כי אם גם הנפשי. את בטוחה שאת פחות נחשקת, גם החשק יורד כי יש פחות חיכוך בזמן יחסי מין וכל העניין האינטימי עלול להיפגע.
הרי הגוף אינו יחזור לעצמו לבד, אם לא תאכלי נכון, תתאמני, ותחזקי את שרירי הבטן היא לא תחזור לעצמה. כך בדיוק אם לא תטפלי בווגינה ובהתרחבותה כדי להשיב עד כמה שניתן את השרירים והאלסטיות ברצפת האגן שלך. כמו שבחירתך אם לטפל בנפש על ספת הפסיכולוג, או לטפל בשרירי הליבה אצל מאמנת הכושר, ופעם ברבעון אצל קוסמטיקאית הפנים שלך- כך גם הוואגינה שלך דורשת תחזוקה ושמירה על תפקוד בריא שלה. האסתטיקה הווגינלית הפכה לחלק משמעותי בחזרה לאסתטיקה האישית והחזרה להרגיש טוב עם הגוף ושוב נחשקת.

תרחיבי את הלב ותצרי את הנרתיק:
1. ראשית להבין כי אין לך חשק מיני או הנאה מחיי המין וזה לא כי סתם ירד לך החשק, אלא כי החשק ירד בעקבות שינוי פיזי שלא מאפשר הנאה מקסימלית.
2. להבין בדיוק מה מפריע לך? האם זה המראה שהשתנה, חוסר בחיכוך או תחושה שאת לא מספיק סקסית ומושכת. את כל אלו ניתן לשנות. אם ע"י טיפול משולב או נקודתי להצהרת הנרתיק.
3. את העניין האסתטי ותחושה של נרתיק רחב, ניתן לשקם מחדש בעזרת מכשירי לייזר מתקדמים או גלי רדיו אשר פותחו בשנים אלו והם ישקמו ויחדשו את הרקמות באזור הנרתיק.
4. במקרים יותר קיצוניים, ורק לאחר בחינה מעמיקה וייעוץ רפואי מותאם, ניתן לשקול ניתוח לביופלסטי: להצר ע"י התערבות כירורגית (ניתוח קצר ולא מסובך) של הצרת הנרתיק . יותר ויותר נשים יודעות, מבינות ומבצעות ניתוח שכזה. כי החיים לא נגמרו אחרי שילדת.
5. מאחר והתרחבות הנרתיק שלך הוא הבסיס לחוסר העונג בחיי המין, לחוסר רצון שלהתחיל ולהיכנס לאקט מיני כי ברור לך שזה עשוי להתיש אותך ובוודאי זה יסתיים בלי "הגראנד פינאלה" שאת בקושי זוכרת משנים עברו. כדאי לעבור אבחון ולבחור בהליך ייעודי למטרה אותה את רוצה להשיג.
6. ככל שתפני בשלב מוקדם יותר בעבור מטרה זו, השיפור יגיע ולפעמים ללא ניתוח. לכן אל תזניחי את עצמך, האושר שלך והזוגיות אם היא חשובה לך.

במרפאה ייעודית וייחודית טיפולים וגינליים, שכל ייעודה אמנות הטיפול בנרתיק, מרוכזים תחת קורת גג אחת, כל הטיפולים החדשניים, המכשור הטכנולוגי והחידושים מהתחום, כדי לפתור כל בעיה או חוסר שביעות רצון, ולאפשר לנשים להרגיש רלוונטיות ומלאות בטחון אינטימי.
אתר: http://www.drbarlevy.co.il//
לייעוץ ותיאום: מרפאת ד"ר פאני בר לוי. טלפון: 077-8051320

See Also

View Comments (0)

Leave a Reply

דילוג לתוכן