ילד שמח, ילד בריא יותר.

יום כיף למשפחות וילדים הסובלים מאטופיק דרמטיטיס – בחסות קמדיס

כחלק מהחודש, יזמה האגודה הישראלית לאטופיק דרמטיטיס יום כיף למשפחות בלונה פארק "ספידי כיף" במושב מבוא ביתר. כחלק מיום הכיף, קיבלו הילדים חולצות, ההורים עברו סדנא להקניית כלים לטיפול בעור הסובל מאטופיק דרמטיטיס וכן נהנו מהמתקנים השונים במקום (מגלשות הרים, בריכת סירות, אומגה, מתנפחים, פינת חי, אקסטרים ועוד…

חברת "קמדיס" מפתחת ומשווקת מוצרי דרמו-קוסמטיקה המסייעים לבריאות העור. המוצרים מבוססים על שילובים יעילים של תמציות צמחי מרפא הידועים מתחום הרפואה הסינית. קמדיס פועלת לתרומה לסביבה בדרכים שונות, אם זה ערך הקיימות שהוא נר לרגליה של החברה, ובין אם זה המעבר לטבעונות וכעת הענקת חסות על אירוע מיועד למשפחות שאחד או יותר מהם סובל  מאטופיק דרמטיטיס.

90% מהסובלים מהמחלה הינם תינוקות וילדים

"אטופיק דרמטיטיס" , הסוג הנפוץ ביותר של אקזמה שכיח בעיקר בקרב ילדים- שכיחות המחלה נמצאת בעליה בעולם המערבי, והיא מופיעה אצל 15-30% מהילדים ו 2-10% מן המבוגרים  בישראל ישנם כ – 300 אלף הסובלים מהמחלה. כ 90% מהם הינם תינוקות וילדים.

מחלת העור הידועה גם בשם 'אסטמה של העור', מתבטאת בשטחי עור אדומים, יבשים ומאוד מגרדים המופיעים אצל ילדים בעיקר בקפלי העור במרפקים, מאחורי הברכיים ובשורשי כפות הידיים , ואילו אצל מבוגרים המחלה באה לכדי ביטוי בעיקר בפנים והצוואר, בית חזה והגפיים.

See Also

קמדיס מציעה מוצרים אשר נמצאו יעילים על עור הסובל מאטופיק דרמטיטיס, ומסייעים להרגעת התפרצויות או לשימוש בשגרה בין התפרצויות:

  • TOPIC MEDIS BODY CREAM קרם גוף לעור יבש ואדמומי- קרם גוף טיפולי עשיר ומזין שפותח במיוחד להקלה על עור יבש ויעילותו הוכחה קלינית. פועל באמצעות הרכב צמחים מרוכז ובלעדי לחברת קמדיס המסייע בהרגעה מידית של העור ומשקם את שכבת ההגנה הטבעית שלו. ריכוז הצמחים בקרם הוא שמעניק לו גם את הגוון הטבעי והייחודי לו. הקרם, שנספג במהירות בעור, מפחית את הגרד, האדמומיות והיובש ומשיב לעור לחות ורכות. מתאים לתינוקות, ילדים ומבוגרים.  בניסוי קליני שבוצע עם המוצר, התקבלה תוצאה של 50% הפחתה בסימפטומים של עור יבש, אדמומי ומגרד תוך שבועיים. מחיר: 90 ₪ ל200 מ"ל. 
  • TOPIC SKIN FACE & BODY WASH ג'ל רחצה טיפולי לעור יבש, אדמומי ומגורה- ג'ל לניקוי עדין של עור פנים וגוף יבש ומגורה. התכשיר פועל באמצעות הרכב צמחים מרוכז ובלעדי לחברת קמדיס ומקל על תסמיני עור הנלווים לעור יבש כמו גרד ואדמומיות. הג'ל מסייע בהקלה מהירה על עור יבש מאד ובהרגעה של עור אדמומי.  ג'ל הרחצה מזין את העור ומותיר תחושת רכות ולחות.  מחיר : 55 ₪ 200 מ"ל. 

www.kamedis.co.il

View Comments (0)

Leave a Reply

דילוג לתוכן