תוסף מזון הנלחם בגיל המעבר

קפליות דנסיטי ואבקת  ph דיירקט
מאחורי הפיתוח של קפליות דנסיטי ואבקת ph  דיירקט עומדת הטכנולוגיה פורצת הדרך שפותחה על ידי חברת אמורפיקל, מפתחת סדרת מוצרי אמורפיקיור. טכנולוגיה זו מחקה את מנגנון הייצור הטבעי של סידן קרבונט אמורפי המצוי בסרטני הנהר הכחולים. באמצעות תהליך ייחודי במעבדות, המוגן בפטנט, הצוות שכפל בהצלחה את מנגנון ייצור הסידן של סרטנים אלו, וכתוצאה מכך נוצר סידן קרבונט אמורפי (ACC) יציב ובטוח לנטילה של בני אדם. מחקר שנערך בבית החולים איכילוב הראה שסידן קרבונט אמורפי, נספג עד פי 4.6 טוב יותר מתוספי סידן אחרים. בנוסף, נמצא שהוא מסיס פי 120 יותר, מה שהוביל לשיפור היעילות. הפיתוח כולל מנגנון המוגן  בכ-180 פטנטים שבו רכיב הקרבונט יכול לספוג יוני מימן בתנאים חומציים, ולהפוך למולקולת ביקרבונט. מנגנון ייחודי זה מסייע באיזון רמות החומציות מקומית והפחתת הדלקתיות בכל הגוף. במחקרים של העת האחרונה, נראו עדויות של תהליכים דלקתיים במצב של פירוק עצם. לכן, צריכת סידן קרבונט אמורפי שונה במהותה מצריכה של סידן גבישי, כי היא מספקת פתרון ממוקד לדלקתיות הנוצרת בעצם.

אמורפיקל – דנסיטי (צילום אפרת אשל)

מוצר בהתאמה אישית: קפליות דנסיטי הן קפליות לבליעה ואילו אבקת ה- Ph  דיירקט ניתנת בנטילה תת לשונית. כל אחת יכולה לבחור מה דרך הנטילה המועדפת עליה. בנטילה תת לשונית ישנו אפקט מהיר יותר של ספיגה מהירה למחזור דם, צורת נטילה זו יכולה להתאים לנשים הסובלות גם מדלקות כרוניות.

לסיכום, חשוב להתייעץ עם  הרופא ועם אנשי מקצוע בתחום הבריאות כדי לקבל ייעוץ מותאם אישית המבוסס על ההיסטוריה הרפואית הספציפית שלך וצרכיך האישיים. על ידי התייחסות לתסמיני גיל המעבר וניהול סיכונים בריאותיים פוטנציאליים במקביל, נשים יכולות לנווט את השלב הזה של החיים בנוחות רבה יותר וברווחה כללית.

אמורפיקל – דיירקט (צילום אפרת אשל)

אודות אמורפיקל
אמורפיקל היא חברת ביוטכנולוגיה חלוצית כחול-לבן,  אשר נוסדה בשנת 2004 ועוסקת בפיתוח תרופות ותוספי תזונה מהפכניים לטיפול ומניעה של מחלות עצם מטבוליות ותהליכים דלקתיים בבני אדם. בעזרת פיתוח טכנולוגי פורץ דרך, הצליחה החברה לפתח מוצרים חדשניים, המאפשרים הגעה וחדירה לגוף של מינרלים ננו-מטרים משולבים בקרבונט. מתוך כ – 400 חברות ברחבי העולם אשר ניסו לפתח טכנולוגיה זו, אמורפיקל היא היחידה אשר הצליחה. מותרי החברה שפותחו בטכנולוגיה החדשנית, מאפשרים זמינות ביולוגית גבוהה של מינרלים. השימוש במוצרים רלוונטי לטיפול בדלקות כרוניות, איחוי שברים וסיוע להחלמה מחבלות. אמורפיקל השלימה סדרה של ניסויים קליניים ופרה-קליניים אשר הוכיחו הצלחה בטיפול בדלקות כרוניות, כאב ומטבוליזם של עצם. פרטים נוספים אודות אמורפיקל ומוצריה ניתן למצוא באתר החברה

View Comments (0)

Leave a Reply

דילוג לתוכן